پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 251379
رهايي دو زنداني از طناب دار، با بخشش اولياي دم
تاریخ انتشار : 1401/02/18 07:58:04
نمایش : 270
رئيس زندان شهرکرد گفت: با همراهي و بخشش اولياي دم ، تلاش و همت بزرگان، ريش سفيدان، مددکاران زندان شهرکرد و مجموعه قضايي چهارمحال و بختياري دو نفر از زندانياني که محکوم به قصاص بودند از دار مجازات نجات يافتند و به آغوش خانواده بازگشتند.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار محمدي رئيس زندان شهرکرد در گفت و گو با جهانبين نيوز، اظهار کرد: با همراهي و بخشش اولياي دم ، تلاش و همت بزرگان، ريش سفيدان، مددکاران زندان شهرکرد و مجموعه قضايي چهارمحال و بختياري دو نفر از زندانياني که محکوم به قصاص بودند از دار مجازات نجات يافتند و به آغوش خانواده بازگشتند.
 
وي افزود: قرآن، قصاص را يكى از احكام مهم اجتماعى اسلام و ضامن حفظ خون ها مى داند و آن را مايه حيات جامعه مى شمرد، اما در عين حال عفو و گذشت را برتر از آن مى داند.
 
رئيس زندان شهرکرد ادامه داد: محکومان به مدت 9 سال در زندان به سر مي بردند و در اين مدت اقدامات بسياري براي کسب رضايت از خانواده مقتول انجام شد، در نهايت با پيگيري هاي مستمر دادستان عمومي و انقلاب شهرکرد، مسؤولان زندان، مددکاران، ريش سفيدان و رضايت خانواده مقتول، محکومان از چوبه دار رهايي يافته و به آغوش خانواده خود بازگشتند.
 
محمدي اين جرکت خداپسندانه را سومين مورد بخشش قصاص از ابتداي سال عنوان کرد و ادامه داد: اميدوارم سنت زيباي گذشت و عفو در استان نهادينه شود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html