پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 251030
ما پاي کار ايستاده ايم و تا گرفتن نتيجه مثبت کوتاه نمي آييم/ مشکلات کارگروه هاي فرهنگي در چهارمحال و بختياري بايد حل شود
تاریخ انتشار : 1400/07/24 08:01:42
نمایش : 149
حجت الاسلام و المسلمين مرتضي آقا تهراني رئيس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي گفت: ما پاي کار ايستاده ايم و تا نتيجه گرفتن مسئله کوتاه نمي آييم،بايد همه حرف هايي که در خصوص فرهنگ زده شد، کنار هم چيده شود و بايد ديد چه کار مثبتي را مي توان در اين راستا انجام داد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار به نقل از جهانبين نيوز؛ حجت الاسلام و المسلمين مرتضي آقا تهراني رييس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي عصر امروز در اختتاميه سفر کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي به چهارمحال و بختياري اظهار کرد: بايد همه حرف هايي که در خصوص فرهنگ زده شد، کنار هم چيده شود و بايد ديد چه کار مثبتي را مي توان در اين راستا انجام داد.
 
وي با اشاره به اينکه مجلس وظيفه دارد که قانون صحيح را اعمال کند تصريح کرد: ما پاي کار ايستاده ايم و تا نتيجه گرفتن مسئله کوتاه نمي آييم.
 
اقا تهراني ادامه داد: مجلس بايد نظارت بر روي کارها را انجام دهد و نگذارد مشکلي پيش آيد، اما خود مردم نيز بايد پاي کار آيند و مطالبه گري خود را داشته باشند.
 
وي تاکيد کرد:  مجلس بايد قوانين به درد بخوري را بنويسد، دولت نيز بايد برنامه مناسبي را که به نفع مردم است داشته باشد و مردم نيز به نوبه خود با مجلس و دولت همکاري لازم را بکنند تا بتوانيم به نتيجه مثبتي دست پيدا کنيم.
 
اقا تهراني با بيان اينکه اگر درست پيش رويم کارمان سامان پيدا مي کند  خاطر نشان کرد: گروه هاي هشت گانه فرهنگي بايد دور هم جمع شده و مشکلات ان ها بررسي و به آن ها رسيدگي شود.
 
وي در پايان با اذعان بر اينکه در کارها خدا رو نبايد فراموش کنيم تا موفقيت حاصل شود بيان داشت: تمام کارهاي نيمه تمام را مقدم ميدانيم و کمک ميکنيم تا مشکلات هرچه سريعتر حل شود.
 
انتهاي پيام/۱۰۲۰ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html