پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 250658
شهر و روستاهاي توابع شهرستان فارسان در وضعيت قرمز
تاریخ انتشار : 1399/12/13 12:31:49
نمایش : 117
متأسفانه کرونا در شهرستان فارسان مي‌تازد و شهر فارسان در رتبه‌هاي نخست جاي دارد که جاي تأمل است .
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، در شهرستان فارسان، اين روزها همه‌جا صحبت از کروناست، ويروسي که اين روزها تغيير جهت داده و پير ، جوان و کودک را دچار مي‌کند. ولي متأسفانه برخي مردم با عدم رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي پذيراي اين ويروس ناملموس در زندگي خود شده‌اند.
 
متأسفانه در شهرستان فارسان برگزاري مراسمات و درهمي‌ها ،خانواده‌ها را به کام مرگ مي‌کشاند و بدون تعارف بايد بگوييم يک خداحافظي سخت با عزيزان درراه است.
 
در روستاي ده چشمه  بيش از ۱۲ نفر به کرونا مبتلا شده‌اند و تاکنون تعداد زيادي در روستا منتظر جواب‌هاي تست کروناي خود مي‌باشد و اين زنگ خطر براي  استقبال موج چهارم کرونا در شهرستان فارسان است اين يعني شهرستان فارسان سوار موج شده است.
 
دکتر شيراني ، رئيس دانشگاه علوم پزشکي در جلسه ستاد استاني مقابله با کرونا  :بيشترين مشکل ما در جلوگيري از شيوع کرونا در استان ميهماني‌ها و مراسمات خانوادگي است به‌طوري که در يک مراسم ختم در شهرچليچه مجبور به اخذ تست از ۱۹۶ نفر شديم که ۶۰ نفر آنان تستشان مثبت شد.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html