پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 250614
توسعه گلخانه‌ها راه نجات بخش کشاورزي چهارمحال و بختياري است
تاریخ انتشار : 1399/11/11 09:30:48
نمایش : 196
عضو کميسيون کشاورزي، آب و منابع‌طبيعي مجلس شوراي اسلامي و نماينده مردم بروجن با اشاره به خشکسالي هاي اخير گفت: توسعه گلخانه‌ها تنها راه نجات بخش کشاورزي در چهارمحال و بختياري است.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار به نقل از جهانبين نيوز ؛ حجت‌الاسلام اميرقلي جعفري نماينده مردم شهرستان بروجن در مجلس  تاکيد کرد: بايد در يک برنامه چهار ساله بتوان سطح گلخانه‌هاي اين شهرستان را تا ۳۰۰ هکتار افزايش داد.
 
وي توسعه بخش کشاورزي را از مهم‌ترين راهکارهاي افزايش اشتغال، کاهش نرخ بيکاري و رونق اقتصادي دانست و افزود: با توجه به خشکسالي‌ها و کمبود منابع آب، بايد با افزايش سطح زيرکشت گلخانه‌ها نسبت به رفع مشکلات شهرستان بروجن و دستيابي به توسعه پايدار در اين شهرستان اقدام کرد.
 
جعفري تاکيد کرد: مسوولان دستگاه‌هاي اجرايي در سطح استاني و شهرستاني بايد براي عبور از شرايط سخت کنوني همت و تلاش مضاعف داشته باشند.
 
وي ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌هاي اجرايي مختلف را ضروري برشمرد و افزود: تمامي مسوولان دستگاه‌هاي اجرايي موظفند تا آخرين روز خدمت، کار خود را به‌موقع انجام دهند.
 
نماينده مردم شهرستان بروجن در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: تمامي مسوولان دستگاه‌هاي اجرايي بايد برنامه سال ۱۴۰۰ خود را اعلام و ارائه کنند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html