پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 250560
۱۹ دي يعني آمريکا و رژيم صهيونيستي را دشمن درجه انقلاب مي‌دانيم
تاریخ انتشار : 1399/10/19 13:58:17
نمایش : 44
امام جمعه فارسان گفت: زنده نگه‌داشتن ۱۹ دي يعني ما هنوز آمريکا و رژيم صهيونيستي را دشمن درجه‌يک اسلام و انقلاب مي‌دانيم و براي نابودي اين ريشه‌هاي تباهي مرگ آنان را از خدا مي‌خواهيم .
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، حجت‌الاسلام محسن ملک پور در خطبه‌هاي اين هفته شهر فارسان گفت: عروج ملکوتي آيت‌الله مصباح‌يزدي را تسليت عرض مي‌کنم حقيقتاً مرحوم علامه مصباح‌يزدي در بصيرت افزايي ملت ما نقش به سزايي داشت و اقدامات اثرگذار ايشان منحصر به قم و طلبه‌ها نبود بلکه بنيان‌گذار حرکت‌هاي بصيرت افزايي عظيمي در کشور همانند طرح ولايت شدند.

 وي افزود: آموزش‌هايي که مرحوم علامه مصباح‌يزدي در ميان اقشار جامعه داشت، بسيار اثرگذار بود و وقتي به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامي مشرف مي‌شدند آن‌چنان ادب امامت، ولايت و رهبري را داشتند که تماشايي و درس‌آموز بود تا ما بدانيم در پيشگاه رهبري بايد چگونه باشيم.

 وي به سالروز قيام مردم در قم اشاره داشت و تصريح کرد: امروز 19 دي سالروز قيام مردم قم است در سال 1356. قيام با يک مقاله‌اي که يکي از مزدوران رژيم منحوس پهلوي برعليه مقدسات نوشته بود. حجاب را کهنه‌پرستي و ارتجاع سياه گفته بود. قيام ۱۵ خرداد را توطئه استعمار سرخ و سياه ناميده بود و به امام رضوان‌الله عليه و مرجعيت اهانت کرده بود شروع شد.

وي بيان داشت: مردم و جوانان و طلاب آگاه قم مقصود نويسنده و مسيري که مي‌خواهد طي شود را خوب فهميدند. فهميدند که اين يک مقاله ساده و يک نوشته آسان نيست. بلکه توطئه پشت آن خوابيده است و در زمان به موقع عمل کردند. حرکتي که تمام مردم از اقشار مختلف در آن حاضر بودند و روحانيت جلودار بود و اين حرکت سرآغاز مبارزات و تحولاتي بود که نتيجه‌اش پيروزي انقلاب در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بود.

وي تصريح کرد: انقلابي که آثار منطقه‌اي و فرا منطقه‌اي او بر کسي پوشيده نيست. ۱۹ دي ريشه انقلاب است. ۱۹ دي به ما يادآوري مي‌کند که اگر مردم بصير به‌موقع عمل کنند اثر او قطعي است. لذا ۱۹ دي شد ريشه تحولاتي که در جهان شاهد او هستيم و زنده نگه‌داشتن ۱۹ دي يعني اين‌که انقلاب زنده؛ و زنده نگه‌داشتن ۱۹ دي يعني ما هنوز آمريکا را و رژيم صهيونيستي را دشمن درجه يک اسلام و انقلاب مي‌دانيم و براي نابودي اين ريشه‌هاي تباهي مرگ آنان را از خدا مي‌خواهيم .
 
وي اظهار داشت: رئيس محترم جمهوري چند روز گذشته گفتند: هر وقت آدم خُلي که در کوچه سنگ مي‌زند و شيشه مي‌شکند، در يک‌لحظه عاقل شود و بگويد که من ديگر نمي‌خواهم شيشه بشکنم، ما استقبال مي‌کنيم. اگر دولتي که در آينده نزديک در امريکا بر سر کار مي‌آيد، بگويد که امريکا شيشه شکستن را کنار گذاشته و توبه کرده و مي‌خواهد به تعهداتش عمل کند، ما هم به تعهداتمان عمل مي‌کنيم. اسم جنايت‌هاي آمريکا شيشه شکستنِ؟
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html