پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 250550
مشکلات مردم چهارمحال و بختياري 48 ساعته بررسي و پيگيري مي‌شود
تاریخ انتشار : 1399/10/17 09:13:06
نمایش : 50
رئيس مجلس شوراي اسلامي گفت: بنا بر برنامه‌ريزي صورت گرفته 48 ساعت در چهارمحال و بختياري حضور داريم که در اين مدت بازديد از مناطق محروم استان و رسيدگي به مسائل مربوط به حوزه صنعت در دستور کار قرار دارد و در خدمت مردم و مسئولان هستيم.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار به نقل از جهانبين نيوز؛ محمدباقر قاليباف رئيس مجلس شوراي اسلامي پس از ورود به فرودگاه شهرکرد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نظارت ميداني با اولويت مناطق محروم يکي از مهم‌ترين برنامه‌هايي است که بر اساس رويکرد تحولي مجلس در دستور کار ما قرار دارد.

وي سفر به چهارمحال و بختياري را سومين مقصد استاني مجلس شوراي اسلامي دانست و  عنوان داشت: اين استان بر اساس بررسي‌هاي صورت گرفته در شاخص‌هاي مختلف بهرمندي لازم را ندارد.

قاليباف با اشاره به برنامه‌هايسفر خود به چهارمحال و بختياري يادآور شد: بنا بر برنامه‌ريزي صورت گرفته 48 ساعت در چهارمحال و بختياري حضور داريم که در اين مدت  بازديد از مناطق محروم استان و رسيدگي به مسائل مربوط به حوزه صنعت در دستور کار قرار دارد و در  خدمت مردم و مسئولان هستيم.

رئيس مجلس شوراي اسلامي بيان داشت: اميد است اکنون که در آستانه بودجه 1400 قرار گرفته ايم به جمع‌بندي درستي در  زمينه مشکلات چهارمحال و بختياري برسيم.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html