پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 240486
آيا در مذاکرات جديد مي‌توانند شرط ظالمانه بازگشت خودبه‌خود تحريم‌ها را حذف کنند
تاریخ انتشار : 1399/09/13 09:16:23
نمایش : 140
امام جمعه فارسان گفت: دولت‌مردان محکم بر سر موضع انقلابي نظام بايستند و بدانند که مردم همان‌طور که تا امروز همه مشکلات را تحمل کرده‌اند که عزتشان از بين نرود همچنان در کنار آنان خواهند بود.
حجت‌الاسلام محسن ملک پور در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: آيا تضميني وجود دارد که اگر آمريکائي‌ها به مذاکره برگشتند حقوق ملت، مثل گذشته پايمال نمي‌شود. ۱۵۰ ميليارد دلار خسارتي که آمريکا با خروجش از برجام به ايران زد چه مي‌شود؟ تحريم هائي که بايد برداشته مي‌شد و نشد بلکه چند برابر شد چه مي‌شود و از همه مهم‌تر وضعيت خون شهيد سليماني چه مي‌شود؟ آيا در مذاکرات جديد مي‌توانند شرط ظالمانه بازگشت خودبه‌خود تحريم‌ها يا همان اسنپ بک را از قطعنامه ۲۳۳۱ حذف کنند؟

وي افزود: نبايد با رفتار منفعلانه دشمن را نسبت به خود گستاخ‌تر کنيم. دولت‌مردان محکم بر سر موضع انقلابي نظام بايستند و بدانند که مردم همان‌طور که تا امروز همه مشکلات را تحمل کرده‌اند که عزتشان از بين نرود همچنان در کنار آنان خواهند بود. نبايد از مسيري که خود به آزادي خواهان و مجاهدان منطقه ياد داده‌ايم و خط مقاومت و مبارزه با استکبار را در دل آنان نهادينه کرده‌ايم عقب بمانيم.

وي تصريح کرد: امروز کشورهاي مستقل و ضد استکباري و بخصوص خط مقاومت اقداماتي دارند که از آن‌ها پيام‌هاي محکمي از عزت و افتخار شنيده مي‌شود، اقدام شجاعانه و غيرتمندانه مبارزان خط مقاومت در يمن که چند شب گذشته تأسيسات نفتي عربستان را با موشک هائي به اسم قدس ۲ از فاصله ۸۵۰ کيلومتري هدف قراردادند بالصراحه اعلام مي‌کند که اگر تغييري هم در رئيس‌جمهور آمريکا به وجود آمد دولت‌مردان جديد بدانند که هرگز نمي‌توانند در مسير عادي‌سازي خط سازش با اشغال گران کودک کش قدمي بردارند و البته به فضل پروردگار همه به‌زودي و خيلي زود نصرت و پيروزي جبهه حق را خواهند ديد.

وي بيان داشت: در مسائل اقتصادي بي‌برنامگي داخلي و نداشتن ديپلماسي اقتصادي معضل اصلي مشکلات است و الا همين برنامه ثريا که شب‌ها از سيما پخش مي‌شود را ببينيد واقعاً ناراحت‌کننده است که به چه راحتي بازارهاي سرمايه‌گذاري که قطعاً بر اقتصاد کشور و منطقه تأثير مي‌گذارد را ايران از دست مي‌دهد. اين‌ها خسارت است. نگاه به بيرون هم اگر هست به اين سمت باشد بهتر جواب مي‌دهد.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html