پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 240464
باز عده‌اي سعي مي‌کنند در مردم آمادگي ذهني براي مذاکره فراهم کنند/ مديريت صحيح مي‌توانند همه مشکلاتي را از بين ببرد
تاریخ انتشار : 1399/09/06 09:43:23
نمایش : 86
امام‌جمعه فارسان گفت: متأسفانه باز عده‌اي براي هموار کردن مسير غلطشان با خبرسازي‌هاي دروغين و ضريب دادن به بعض اکاذيب با جنگ رواني و دوقطبي سازي، سعي مي‌کنند در مردم آمادگي ذهني براي مذاکره با دشمن را فراهم کنند.
حجت‌الاسلام محسن ملک پور در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: اگر ايران اسلامي و مردم هوشمند ما با آمريکا مخالفت دارند ربطي به جناح چپ و جناح راست يا به اين گروه و آن گروه ندارد که بعضي‌ها نشاني غلط مي‌دهند و افکار عمومي را منحرف مي‌کنند که بله اگر امروز مخالفتي با مذاکره صورت مي‌گيرد چون مي‌خواهند در دولت بعد، خودشان قهرمان شوند و کذا و کذا.
 
وي بيان داشت: مخالفت با آمريکاي جنايت‌کار نماد استکبارستيزي ملت ايران است و قدر آن را مي‌دانند. عده‌اي به بهانه‌هاي پوچ و واهي بر طبل عزت سوزي به نام فرصت نکوبند. اين‌ها که مي گوئيد فرصت نيست. فرصت خود ملت ايران و جوانان اين کشور هستند که با مديريت صحيح مي‌توانند همه مشکلاتي که با سوء تدبير و مديريت ليبرال و سکولار به کشور تحميل‌شده را از بين ببرند.
 
وي اظهار داشت: توجهتان به داخل باشد. عظمت خودتان و حرف امامين انقلاب را فراموش نکنيد که فرمودند: ما مي‌توانيم و تا امروز هم هر جا که اراده انقلابي در کشور حاکم بوده کارهايي که عده‌اي از ديگران طلب مي‌کردند، در داخل انجام‌شده است. باز عرض مي‌کنم عده‌اي با عوام‌فريبي، دشمن را تطهير نکنند.
 
وي بيان داشت: همه مشکلاتي که براي کشور فراهم‌شده مربوط به سياست‌هاي استکباري نظام سلطه و آمريکاست و فرقي بين دموکرات و جمهوري‌خواه نيست. منصف باشيد و تاريخ را فراموش نکنيد. من براي کساني که فراموش کردند يادآوري مي‌کنم. ۲۰ فروردين سال ۱۳۵۹ آقاي جيمي کارتر دموکرات دستور داد به‌عنوان يک روش هميشگي عليه ايران، همه روابط سياسي و اقتصادي قطع شود.
 
وي گفت: اولين اقدام خصمانه از طرف آمريکا و توسط دموکرات‌ها بود و بعد آمار تحريم‌ها و سخت‌گيري‌ها از آن موقع تا امروز را بررسي کنيد و ببينيد کدام‌يک از اين دو حزب به ايران بيشتر صدمه را زده‌اند، بعد قضاوت کنيد که آيا بين گرگي که بالباس ميش مي‌آيد و گرگي که ظاهر مي‌آيد کدام خطرناک‌تر است؟ به تعبير رهبري پنجه آهنين را در دست‌کش مخملي قرار داده‌اند.
 
وي افزود: بعض از آقايان که براي گرفتار کردن کشور مدال هم گرفته‌اند دم از دوستي با اين افراد مي‌زنند واقعاً اگر شما سياست بلد باشيد مي‌دانيد که در جهان سياستي که غربي‌ها بناکرده‌اند و به آن عمل مي‌کنند، دوستي و رفاقت معنائي ندارد. منافع مقدم بر دوستي است.
 
امام‌جمعه فارسان تصريح کرد: مگر نديديد که براي رسيدن به منافع مدّ نظرشان حاضرند دوستانشان را ناديده بگيرند؟ و امروز هم که ديگر چيزي از آمريکا باقي نمانده، چرا افول را نمي‌بينيد؟ کشوري که ايالاتش متفرق شده و نظام داخلي‌اش دچار هرج‌ومرج سياسي و اقتصادي شده با آن بدهي عظيمي که دارد و هرروز بيشتر مي‌شود با انتخاباتي که هنوز وضعيت روشني ندارد و معلوم نيست سکان اداره کشور به دست چه کسي مي‌افتد، آيا مي‌شود به چنين مجموعه‌اي دل بست؟

وي در پايان بيان داشت: متأسفانه باز عده‌اي براي هموار کردن مسير غلطشان با خبرسازي‌هاي دروغين و ضريب دادن به بعض اکاذيب با جنگ رواني و دوقطبي سازي، سعي مي‌کنند در مردم آمادگي ذهني براي مذاکره با دشمن را فراهم  کنند.
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html