پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 240445
محور دفاع از انقلاب، همين آحاد عظيم بسيجيان هستند /ديدار پايوران ناحيه مقاومت بسيج فارسان با امام‌جمعه
تاریخ انتشار : 1399/09/02 09:26:26
نمایش : 35
به مناسبت فرا رسيدن هفته مبارک بسيج، فرمانده و جمعي از کارکنان ناحيه مقاومت بسيج فارسان با امام‌جمعه ديدار کردند.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه فارسان با اشاره به فعاليتهاي بسيج در کشور گفت : بسيج يکي از برکات ارزشمند انقلاب اسلامي و مهمترين يادگار بنيان گذارجمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) است  بسيج در عرصه هاي مختلفي از جمله علمي ، فرهنگي و اقتصادي حضور دارد ولي آنچه امروز فعاليت بسيج را محسوس کرده است حضور بسيج در محرميت زدايي و خدمت رساني به مردم است که   در اين مسير ترويج فرهنگ اقتصاد مقاومتي را در دستور کار دارد.

حميد يزداني خاطرنشان کرد :در هر عرصه اي که دشمن بخواهد نفوذ کند آن قشري که مقابله مي کند بسيج است و محور دفاع از انقلاب، همين آحاد عظيم بسيجيان هستند .

وي در دامه تصريح کرد :بسيج نشان داده است در همه اعصار تجارب و ظرفيت‌هاي گرانبهاي خود را در مسير خدمت به مردم، در عرصه‌ي همکاري با دولت‌ها به صحنه آورده و در دوره جديد نيز برغم القاي شبهه‌ تقابل بسيج با دولت توسط برخي اشخاص و جريان‌هاي سياسي، بسيج با تکيه بر روحيه انقلابي و تفکر جهادي و فراجناحي خود بزرگ‌ترين اقدامات را براي کمک به دولت در اجراي پروژه‌هاي ملي به ويژه در حوزه مردمياري، محروميت زدايي و نيز "اقتصاد مقاومتي" عملياتي و در دستور کار قرار داده است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه فارسان هدف از اين ديدار را بيعت با ولايت و آرمان هاي امام راحل عنوان کرد و گفت: برنامه هاي مختلف فرهنگي هنري و ورزشي در هفته بسيج در فارسان برگزار مي شود .

در ادامه اين ديدار حجت الاسلام والمسلمين محسن ملک پور امام جمعه شهرستان فارسان به ايراد سخناني در رابطه با بسيج و بسيجي گري پرداخت .
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html