پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 230437
داشتن يک کتابخانه خواسته‌هاي چندين ساله مردم شهر گوجان
تاریخ انتشار : 1399/08/25 09:54:56
نمایش : 67
کتاب و کتاب‌خواني اهميت ويژه‌اي در ارتقاء و توسعه يک جامعه دارد. يکي از خواسته‌هاي چندين ساله مردم شهر گوجان ازجمله دانشجويان؛ دانش آموزان؛ فرهنگيان داشتن يک کتابخانه در شهر گوجان مي‌باشد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، خواسته‌هاي چندين ساله مردم شهر گوجان ازجمله دانشجويان؛ دانش آموزان؛ فرهنگيان داشتن يک کتابخانه در شهر گوجان مي باشد. اين درخواست از سوي مردم گوجان نشان‌دهنده فرهنگ دوستي و علاقه‌مندي آن‌ها به کتاب و کتاب‌خواني است.

خواسته‌اي که شدني است البته با مساعدت مسئولين و خيرين از اين رو از مسئولين شهر و خيرين محترم انتظار مي‌رود با جديت از هرگونه پيشنهاد يا نقطه‌نظري در مورد ارتقاي بحث فرهنگ و کتاب‌خواني و عرصه‌ي هاي مختلف کتاب‌خواني با راهکار قانوني استقبال کنند و از هرگونه مصوبه‌ي مثبت در اين راستا کوتاهي نکنند و تمام تلاش خود را براي پيشبرد اين مهم به کار ببرند. چرا که در اکثر شهرهاي کشور کتابخانه وجود دارد.

آقاي حيدري مدرس دانشگاه در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار از اهميت کتاب و مطالعه ابراز داشت: بايد علاقه به کتاب‌خواني را افزايش داد؛ که قرار دادن کتاب در محيط‌هاي گوناگون ازجمله محيط‌هاي آموزشي، مدارس، مساجد، ادارات و پارک‌ها ازجمله راه‌هاي افزايش کتاب‌خواني است؛ در واقع لازم است کتاب‌هاي متنوع همه‌جا در قالب‌هايي همچون قفسه‌هاي آزاد کتاب در دسترس باشد.

وي اظهار داشت: بايد تمام افراد در همه جا بتوانند از کتاب استفاده کنند اما نبود کتابخانه در بيشتر شهرها و روستاها از جمله خلأهاي موجود در زيرساخت‌هاي فرهنگ کتاب‌خواني است.

وي در ادامه افزود: همچنين لازم است کتاب‌ها با قيمت مناسب ارائه شوند تا افراد از آن‌ها استفاده کنند، در اين زمينه و همچنين در توليد محتوا نيز بايد دولت سرمايه‌گذاري داشته باشد تا مؤلفان و ناشران ضرر نکنند.

گوجان يکي از شهرهاي استان چهار محال و بختياري است. گوجان مرکز ميزدج عليا يکي از شهرهاي بخش مرکزي شهرستان فارسان، استان چهارمحال و بختياري ايران است.

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html