پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 230396
وضع معيشتي مردم فاجعه‌بار است و مسئولان بايد فکري بکنند/ شرايط صلح امام حسن عليه‌السلام با شرايط کنوني ما فرق مي‌کند
تاریخ انتشار : 1399/07/27 10:51:58
نمایش : 34
امام‌جمعه فارسان گفت: وضع معيشت مردم خوب نيست و بهتر بگويم که وضع معيشتي مردم فاجعه‌بار است و مسئولان بايد فکري بکنند. بايد فارغ از جناح‌بازي‌ها و گروه‌گرايي‌ها کمي به فکر مردم باشيم.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، به مناسبت فرارسيدن هفته نيروي انتظامي، صبحگاه مشترک نيروهاي نظامي و انتظامي شهرستان فارسان با حضور پرشور مسئولان شهرستان و خانواده‌هاي شهدا برگزار شد.
 
در اين برنامه ابتدا امام‌جمعه، فرماندار، دادستان و ساير مسئولان از نيروهاي نظامي و انتظامي و همچنين ادوات و تجهيزات مستقر در ميدان سان ديده و سپس فرمانده نيروي انتظامي شهرستان فارسان، سرهنگ شکري گزارشي از خدمات و فعاليت‌هاي نيروي انتظامي به حاضرين ارائه و عنوان کرد که نيروي انتظامي همواره در جهت تأمين امنيت و آسايش مردم آماده خدمت‌رساني بوده و هميشه تأمين امنيت جان و مال مردم اولويت اول نيروي انتظامي خواهد بود.
 
در ادامه امام‌جمعه شهرستان فارسان، حجت‌الاسلام ملک پور عنوان کرد: حضور امروز ما در جمع برادران نظامي و انتظامي اول از باب تشکر از اين نيروهاي جان‌برکف است که همواره در خط مقدم تأمين امنيت بوده و در اين راه از جان خود مايه مي‌گذارند و تاکنون شهداي بسياري را در اين راه تقديم نظام و انقلاب و اين ملت شريف کرده‌اند. دوم اينکه اين هفته فرصت مناسبي براي تحليل و ساماندهي و شناخت نقاط قوت و ضعف است. بايد نقاط ضعف اندکي که وجود دارد شناسايي‌شده و در جهت رفع آن‌ها تلاش کرد.
 
وي در ادامه گفت: روي سخنم با مسئولان اجرائي است و بايد به‌صراحت بگويم که وضع معيشت مردم خوب نيست و بهتر بگويم که وضع معيشتي مردم فاجعه‌بار است و مسئولان بايد فکري بکنند. بايد فارغ از جناح‌بازي‌ها و گروه‌گرايي‌ها کمي به فکر مردم باشيم.
 
وي اظهار دشت: بجاي اينکه صلح امام حسن را تحليل کنيم و آن‌ها دستمايه و بهانه اقدامات خود کنيم برويم حداقل در اين زمان کم باقي‌مانده به فکر مردم باشيم. شرايط صلح امام حسن عليه‌السلام با شرايط کنوني ما فرق مي‌کند و امام هيچ‌گاه با دشمن خارجي که قصد نابودي بنيان اسلام را دارد صلح نمي‌کرد.
 
وي در پايان گفت: لطفاً مسئولان نگويند که نمي‌گذارند چراکه اين بهانه‌ها ديگر بوي تعفن مي‌دهد اگر شما مي‌دانستيد که نمي‌گذارند چرا از همان اول اصلاً کانديد شدي و اگر ديدي که نمي‌گذارند و مانع وجود دارد چرا بار دوم کانديد شديد؟ اينکه کانديد مي‌شويد و وعده‌هاي پشت سرهم مي‌دهيد نشان مي‌دهد که مي‌گذارند و اختيار کامل وجود دارد اما نمي‌خواهيد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html