پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 230381
سايه ويروس کرونا در شهرستان فارسان استوار ايستاده و پير و جوان نمي‌شناسد/ تاخت‌وتاز کرونا کار دست مردم‌ داد
تاریخ انتشار : 1399/07/20 09:42:30
نمایش : 36
افزايش چشمگير تعداد بيماران مبتلا به کرونا و مرگ‌ومير ناشي از آن در روزهاي اخير در فارسان باعث شد تا وضعيت شهرستان بحراني درآيد و از تکميل شدن ظرفيت بيمارستان‌ خبر مي‌دهند.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، بالا رفتن ميزان مرگ‌ومير مبتلايان به کرونا در اين شهرستان در چند روز گذشته نتيجه رفتارهاي سه تا چهار هفته گذشته و رعايت نکردن دستورالعمل‌هاي بهداشتي است.
 
شرايط وخيم شهرستان فارسان در شيوع بيماري کرونا، مسئولان شهرستان را بر آن داشت تا با وضع کردن محدوديت‌هايي مانند بيرون بَر شدن مجدد فروشگاه‌هاي فست فود و کاهش حضور مردم در تفرجگاه‌ها، کرونايي را در پيش بگيرند.
 
فرماندار شهرستان فارسان در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار در ستاد مبارزه با کرونا اين شهرستان گفت: تمام مناطق گردشگري تفريحي،  تاريخي، گيم نت‌ها، کتابخانه‌ها، قهوه‌خانه‌ها، کلاس‌هاي فني حرفه‌اي و باشگاه‌هاي ورزشي سرپوشيده تعطيل مي‌باشد
مرداس طاهري افزود: گروه نظارتي  از دستگاه‌هاي اجراي تشکيل‌شده بر روي اين مناطق  نظارت مي‌کند.
 
با توجه به بيست و پنجمين جلسه ستاد بيماري کرونا مقرر شد کليه آموزشگاه‌هاي وابسته به فني و حرفه‌اي، کتابخانه‌ها، زبان‌سراها و آموزشگاه‌هاي زبان، مراسمات اجتماعي، فرهنگي، مذهبي، جلسات غير ضرور و همايش‌ها، مساجد و مصلي ها و برگزاري نماز جمعه، مراکز تفريحي، استخرها و باشگاه‌هاي بدن‌سازي، سينما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه‌ها و باغ‌موزه‌ها، تالارهاي پذيرايي، آرايشگاه‌هاي زنانه، باشگاه‌هاي ورزشي و ورزش‌هاي پربرخورد مثل کشتي، کاراته، جودو و موارد مشابه، نمايشگاه‌هاي تخصصي، مراکز پلاسکو، مراکز ترک اعتياد، مراکز بازي‌هاي رايانه‌اي و گيم نت‌ها، شرکت فرش، کافه، قهوه‌خانه، چايخانه‌ها و شهربازي‌ها، بازارهاي روز تا کسب مجوز بازگشايي از طريق ستاد استاني مديريت بيماري کرونا تعطيل گردد.
 
اتاق اصناف شهرستان در اسرع وقت نسبت به برگزاري جلسات آموزشي و توجيهي با اتحاديه نانوايان، تالارها و هيات رئيسه کليه پاساژها، به‌منظور رعايت دقيق پروتکل‌هاي بهداشتي در اماکن فوق اقدام نمايد.
 
تيم ارزيابي و بازرسي صنايع و کارخانه‌ها (با محوريت اداره صنعت، معدن و تجارت و با همکاري شبکه بهداشت و درمان) نسبت به تشديد نظارت بر کارخانه‌ها و ارائه آموزش‌هاي لازم به فعالان واحدهاي توليدي و شاغلين اين واحدها اقدام نمايند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html