پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 230266
جهان بداند تعرض هواپيماهاي جنگي ارتش تروريستي آمريکا به هواپيماي مسافربري ماهان بي‌پاسخ نمي‌ماند
تاریخ انتشار : 1399/05/07 10:54:25
نمایش : 184
جهان بداند تعرض هواپيماهاي جنگي ارتش تروريستي آمريکا به هواپيماي مسافربري ماهان بي‌پاسخ نمي‌ماند و به‌هيچ‌وجه اجازه نخواهيم داد که آمريکا و هر کشور سلطه‌گر و ظالم ديگري براي تجاوز و تصاحب به سمت خاک و مردم ايران پيشروي کند.
سجاد شهراني در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار پيرامون تعرض هواپيماهاي جنگي ارتش تروريستي آمريکا به هواپيماي مسافربري ماهان گفت: پرواز تهران به لبنان  چه از منطقه مرزي عراق با سوريه با مزاحمت و تعرض دو جنگنده آمريکايي روبرو گرديد که در بين شهر گيري خلبان کاهش ارتفاع داد و شماري از مسافران هواپيما دچار جراحت شدند.
 
وي افزود:  آمريکا در توضيح ماجراي مانور جنگنده است در اطراف هواپيما در آسمان سوريه مدعي شد که اين جنگنده براي بررسي بصري به هواپيماي ايراني نزديک شده و فاصله ايمن را رعايت کرده است درحالي‌که هدفشان اين بود که پدافند هوايي سوريه عکس‌العمل نشان دهد و به‌جاي حمله به جت‌هاي جنگنده هواپيماي مسافربري ما آن را هدف قرار دهند.
 
وي تصريح کرد: لطف خدا اين اتفاق نيفتاد مقامات ايراني پيگير اين موضوع هستند و به حضور غيرقانوني نظاميان آمريکا در منطقه پايگاه التنف واقع در شرق سوريه معترض مي‌باشد انشاالله هر جنايت آمريکايي بي‌شک نابودي ذليلانه مستکبران به‌ويژه رژيم منحوس صهيونيستي را سرعت خواهد بخشيد.
 
وي بيان داشت: نزديک شدن خطرناک جنگنده‌هاي آمريکايي به هواپيماي ماهان از تهران به مقصد بيروت، مي‌تواند تکميل‌کننده سناريوي هواپيماي اوکرايني باشد. ايران و سوريه مي‌توانند آمريکا را به دليل تعرض به هواپيماي مسافربري ايراني در آسمان سوريه و نقض حاکميت سوريه به محاکم قضايي بکشانند.
 
سجاد شهراني، کارشناس مسائل سياسي در پايان گفت: اقدام بي‌شرمانه آمريکا در ترور ناجوانمردانه سردار سليماني و ابو مهدي المهندس در سال ۹۸ و شليک موشک به هواپيماي مسافربري ايران در سال ۶۷ نمونه اقدامات تروريستي آمريکا عليه نظام بوده و بايستي قوه قضائيه عاملان اين اقدامات تروريستي را مورد تعقيب قضايي قرار دهد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html