پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 230165
روز قدس روز حمايت از مستضعفان در مقابل مستکبران است/ صهيونيست ها آرزوي حکومت بر نيل تا فرات را بايد با خود به گور ببرند
تاریخ انتشار : 1399/03/01 11:35:29
نمایش : 134
مسئول نمايندگي ولي فقيه ناحيه مقاومت بسيج فارسان گفت: روز قدس تنها به حمايت از آزادي قدس تعلق ندارد بلکه روز حمايت از مستضعفان عالم در برابر مستکبران است و تکليف ديني و شرعي ماست.
مسلم رضايي در آستانه فرا رسيدن روز قدس در مصاحبه با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: روز جهاني قدس در حالي نامگذاري شد که مساله قدس در دنياي اسلام رو به فراموشي بود و مستکبران و زورگويان در صدد بودند تا به طور کلي نام فلسطين را از نقشه جغرافيا حذف کنند و اگر شرايط به روال زمان پهلوي پيش مي رفت به طور قطع موفق مي شدند اما به برکت انقلاب اسلامي و با نامگذاري روز قدس به اين عنوان مسئله قدس جان تازه اي پيدا کرده و از سر گرفته شد و امام خميني (رحمه الله عليه) دنياي فلسطين را زنده کرد.
 
حجت الاسلام رضايي در ادامه عنوان کرد: روز جهاني قدس، تنها به حمايت از آزادي قدس تعلق ندارد، بلکه روز حمايت از مستضعفان عالَم در برابر مستکبران و ستمکاران است و ما در اين روز به همه کساني که در دنيا از ظلم و ستم به ستوه آمده‌اند مي‌گوييم، ملت ايران پشتيبان شماست و قدرت نظامي و موشکي ايران از شما حمايت مي‌کند زيرا دين ما تأکيد مي‌کند که از مظلومان عالَم حمايت کنيم.
 
وي گفت: امروزه صهيونيست ها فهميده اند که آرزوي حکومت بر نيل تا فرات را بايد با خود به گور ببرند و ديگر اين رويا محقق نخواهد شد و حتي معامله قرن ترامپ نيز از الان شکست خورده است و ديگر راه نجاتي براي آنها باقي نمي ماند. اين موضوع را مي توان از بي علاقگي صهيونيست ها به ماندن در سرزمين‌هاي اشغالي فهميد و سران اين رژيم بايد خيلي التماس کنند تا يهوديان در آن سرزمين بمانند و بيشتر مايل هستند که به کشورهاي ديگر مهاجرت کنند.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی
google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html google-site-verification=sPj_hjYMRDoKJmOQLGUNeid6DIg-zSG0-75uW2xncr8 google-site-verification: google054e38c35cf8130e.html