پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 230096
بازديد ميداني مسئولين شهرستان فارسان از اجراي طرح فاصله گذاري اجتماعي
تاریخ انتشار : 1399/01/18 10:27:55
نمایش : 198
طرح فاصله‌گذاري اجتماعي براي مقابله با بيماري کرونا يکي از طرح‌هاي مهم دولت براي پيشگيري از ويروس کوئيد ۱۹ در کشور است که علي‌رغم اقدامات سخت‌گيرانه به‌خوبي انجام مي‌شود.
در راستاي اجراي طرح فاصله‌گذاري اجتماعي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان فارسان، به همراه حجت‌الاسلام ملک پور، فرماندار شهرستان فارسان،فرمانده نيروي انتظامي و ديگر مسئولين شهرستان از تورهاي ايست و کنترل در ورودي‌هاي شهرستان فارسان بازديد ميداني کرده و از بسيجيان و عوامل اجرايي آن تقدير و تشکر به عمل آوردند.

حميد يزداني در بازديد از مبادي ورودي و خروجي شهرستان در راستاي اجراي طرح فاصله‌گذاري اجتماعي که پيرو مصوبه ستاد ملي مقابله با کرونا از ۸ فروردين اجرايي مي‌شود، افزود: جاي خرسندي دارد که با هماهنگي دستگاه‌هايي که در اجرا مسئوليت دارند، اين طرح در حال اجرا است و همراهي خوبي بين نيروهاي انتظامي، ثبت‌احوال، هلال‌احمر، نمايندگان فرماندار وجود دارد.

وي بيان داشت: نيروهاي بسيجي حوزه امام علي (ع) از زمان اجراي طرح مبادي ورودي شهرستان فارسان را در کنترل خود قرارگرفته‌اند و با حضور مستمر در اجراي منظم اين طرح تلاش مي‌کنند.

 وي گفت: از سازمان‌هاي مردم‌نهاد به‌ويژه جوانان درخواست مي‌شود که همراهي لازم را داشته باشند تا هر چه سريع‌تر زنجيره شيوع کرونا در استان و به‌تبع آن کشور، قطع شود.

ويروس کرونا که به‌طور رسمي کوويد – ۱۹ نام دارد، نخستين بار در شهر ووهان چين شناسايي شد تاکنون به ۱۹۹ کشور سرايت کرده و سازمان بهداشت جهاني را برآن داشته است تا وضعيت فوق‌العاده اعلام کند.

هدف از اجراي طرح فاصله‌گذاري اجتماعي کمک به قطع زنجيره انتقال ويروس با کاهش تماس و نبود برگزاري اجتماعات و حذف ترددهاي غيرضروري در کشور و استان البرز است.

 شيوه اجراي اين طرح به اين صورت بوده که صرفاً افراد بومي و مقيم و ساکن هر شهر مجاز به ورود به آن شهر هستند و ورود افراد غير ساکن ممنوع است.
 
 
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آنالتیک
آخرین اخبار
اوقات شرعی