خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 230033
رژه خودرويي و موتوري به مناسبت 12 بهمن در شهرستان فارسان برگزار شد
تاریخ انتشار : 1398/11/12 10:54:28
نمایش : 146
مراسم بزرگداشت 12 بهمن و سالروز ورود تاريخي حضرت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي با رژه موتوري و خودرويي و همراهي اقشار مختلف مردم انقلابي در شهرستان فارسان برگزار شد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، امروز همزمان با سالروز ورود تاريخي امام (ره) صدها موتور و خودرو نيروي انتظامي، بسيج، سپاه و تمامي ادارات و نهادها با حمل پرچم سه رنگ و مقدس جمهوري اسلامي و نصب تصاوير مقام معظم رهبري و امام راحل (ره) در فارسان مسير پنج کيلومتري گلزار شهدا به سمت ميدان امام خميني (ره) را رژه رفتند.

مسئول شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان فارسان گفت: انقلاب اسلامي نعمتي است که خداوند به ملت ايران عطا کرد و امروزه وظيفه همه پاسداري از انقلاب شکوهمند اسلامي است و بايد دستاوردهاي آن را براي رهايي مسلمانان جهان به جهان اسلام صادر کنيم.

جهانبخش يوسفي افزود: براي هر چه‌بهتر برگزاري برنامه‌هاي آغاز چهلمين و يکمين سالگرد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامي ستادها در مرکز شهرستان‌ها و بخش‌هاي مختلف شهرستان تشکيل‌شده است.

وي بيان کرد: امسال برگزاري مراسم و برنامه‌هاي دهه پرشکوه فجر انقلاب اسلامي متفاوت‌تر و باشکوه‌تر از سال‌هاي قبل در نقاط مختلف شهرستان برگزار خواهد شد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی