خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229916
پيشکسوتان عرصه هنر، سرمايه‌هاي فرهنگي و هنري ما هستند
تاریخ انتشار : 1398/07/10 11:19:03
نمایش : 184
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان فارسان در عيادت از هنرمند پيشکسوت عرصه تعزيه‌خواني و شاهنامه‌خواني شهرستان گفت: پيشکسوتان عرصه هنر، سرمايه‌هاي فرهنگي و هنري ما هستند
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، اسفنديار اميريان از پيشکسوت عرصه تعزيه‌خواني و شاهنامه‌خواني شهرستان فارسان «مشهدي جمشيد امامي نژاد كراني» هنرمند تعزيه‌خوان و شاهنامه‌خوان شهرستان عيادت کرده و وي را مورد تفقد و دلجويي قرارداد.

اميريان، در اين ديدار گفت: هنر، سن و سال نمي‌شناسد همان‌طور که استاد امامي نژاد با کهولت سن هنوز حضوري شاداب و پرتوان در اين عرصه دارند. وي ادامه داد: اين هنرمند پيشکسوت مي‌تواند سرمشق خوبي براي نسل جوان باشد زيرا از فعالين هنر تعزيه‌خواني و شاهنامه‌خواني استان مي‌باشد و هنرمندان زيادي را در اين سال‌ها تربيت‌کرده‌اند.وي افزود: هنرمنداني چون مشهدي جمشيد امامي نژاد براي جامعه هنري با ارزشمند چراکه استفاده از تجربه و دانش آن‌ها سرمايه‌اي عظيم براي جوانان علاقه‌مند به هنر است. وي همچنين بيان کرد: عيادت و سرکشي از هنرمندان بيمار و پيشکسوت و جويا شدن احوال آنان بايد هميشه موردتوجه قرار گيرد. در حاشيه اين عيادت «استاد امامي نژاد» دقايقي کوتاه با صداي دل‌نشين و روح‌نواز خود چند دوبيتي عرفاني را به‌صورت آواز تقديم ميهمانان کرد.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی