پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229829
تا رفع نهايي مشکلات سيل‌زدگان راه طولاني در پيش داريم
تاریخ انتشار : 1398/02/10 11:47:19
نمایش : 464
مسئول حوزه نمايندگي سپاه فارسان گفت: بايد طوري اقدام کرد که از مشکلات سيل‌زدگان کاسته شود؛ زيرا تا رفع نهايي مشکلات سيل‌زدگان راه طولاني در پيش داريم و اميدواريم طرح «جهاد همبستگي ملي» به نحو احسن اجرا شود.
مسلم رضايي، در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار در مورد طرح جهاد همبستگي ملي گفت: طرح جهاد همبستگي ملي که در روزهاي اخير توسط سردار غيب پرور رئيس بسيج مستضعفين کشور باهدف کمک به هم‌وطنان سيل‌زده مطرح شد موردتوجه بسياري از مردم و مسئولين واقع‌شده است.

وي درباره اهميت اجراي طرح «جهاد همبستگي ملي» در بازسازي مناطق سيل‌زده کشور اظهار کرد: اين طرح برگرفته از فرمايشات مقام معظم رهبري است و علاوه بر اينکه يک برنامه درست و دقيق‌ بوده، نمايش يک هم‌‌بستگي در مقابل سوءاستفاده‌هاي دشمنان انقلاب نيز هست.

وي بابيان اينکه طرح جهاد همبستگي ملي يک طرحي با قابيلت اجراشدن بوده و حالت شعاري ندارد، ادامه داد: براي مثال براي جلب مشارکت‌هاي مردمي و اجرايي شدن طرح هر مسجد يک‌خانه، بايد از ظرفيت‌هاي ائمه جماعات هر شهرستان، دستگاه‌هاي فرهنگي ازجمله تبليغات اسلامي، اوقاف و امور خيريه، حوزه‌هاي علميه و هيئت‌امناي مساجد استفاده کرد و حتي گاهي يک مسجد مي‌تواند در ساخت چندين خانه مشارکت داشته باشد.

وي با اشاره به اينکه طرح «جهاد همبستگي ملي» از راه‌هاي مؤثر و خوب درزمينهٔ کمک‌رساني به سيل‌زدگان کشور است، اضافه کرد: در اين راستا همبستگي جهادي ملت و مسئولان و نيروهاي مسلح را در جريان کمک به سيل‌زدگان مي‌بينيم.

وي خاطرنشان کرد: بايد طوري اقدام کرد که از مشکلات سيل‌زدگان کاسته شود؛ زيرا تا رفع نهايي مشکلات سيل‌زدگان راه طولاني در پيش داريم و اميدواريم طرح «جهاد همبستگي ملي» به نحو احسن اجرا شود.
 
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، طرح «جهاد همبستگي ملي» باهدف کمک به هم‌وطنان سيل‌زده آغازشده و يک دعوت ملي از همه هم‌وطنان براي مشارکت و کمک در حل مشکلات مردم مناطق سيل‌زده است.

در اين طرح، آحاد مردم با محوريت مساجد در تأمين يک «خانه»، هر بانک در ساخت و تعمير و تجهيز يک «مدرسه» و هر کاسب هم در تأمين يک‌قلم کالاي اساسي براي خانواده‌هاي سيل‌زده کمک خواهد کرد.

همه پايگاه‌هاي مقاومت بسيج در سراسر کشور در اجراي اين طرح آمادگي و همکاري خواهند داشت.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آنالتیک
آخرین اخبار
اوقات شرعی