خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229806
نجات خانواده ۴ نفره شهر گوجان
تاریخ انتشار : 1398/01/13 11:19:19
نمایش : 132
فرماندار شهرستان فارسان از نجات خانواده 4 نفره گوجاني که ماشين آن‌ها گرفتار طغيان رودخانه در مسير زيارتگاه غار آقا سيد عيسي شده بود خبر داد.
مرداس طاهري در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: با تلاش و همکاري به‌موقع دستگاه‌هاي راهداري؛ جمعيت هلال‌احمر؛ شهرداري گوجان و فرمانداري شهرستان فارسان خانواده چهار نفرِ گوجاني که ماشين آن‌ها گرفتار طغيان رودخانه در مسير زيارتگاه غار آقا سيد عيسي شده بود نجات پيدا کردند.

وي اظهار داشت: براثر شدت باد قيرگوني و ايزوگام تعداد 20 ساختمان مسکوني در سطح شهرستان تخريب شد.

وي همچنين افزود: برق شهرجونقان هم قطع گرديد که با تلاش کارکنان شرکت برق رفع مشکل گرديد و اين مشکل حل شد.

وي بيان داشت: رانش زمين حدود 30 متر از جاده روستاي بيدکل را تخريب کرد و بلافاصله راهداران نسبت به ترميم و برقراري ارتباط اقدام کردند.
 سد خاکي بيدکل از توابع بخش مرکزي فارسان پس از 10 سال پرآب شد و سرريز کرد.

همشهريان محترم گوجاني با توجه به طغيان رودخانه و ريزش قسمتي از جاده بيدکل خواهشمنديم از سفر به غار آقا سيد عيسي مخصوصاً فردا که سيزده‌بدر هست خودداري بفرمائيد.

سيل در شهرستان فارسان مي‌توانست يک بحران بسيار جدي باشد که با اقدامات خوبي با حضور همه دستگاه‌ها در قبال برنامه‌ريزي که در اين سيل با مديريت و هدايت فرماندار شهرستان انجام شد شرايط مناسبي براي حل اين مشکل فراهم شد.

گوجان يکي از شهرهاي استان چهارمحال و بختياري است. گوجان مرکز ميزدج عليا يکي از شهرهاي بخش مرکزي شهرستان فارسان، استان چهارمحال و بختياري ايران است.
 
 
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی