خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229761
برپائي ميز خدمت باهدف محروميت‌زدائي در شهرستان فارسان
تاریخ انتشار : 1397/11/21 08:50:24
نمایش : 250
به مناسبت دهه مبارک فجر نشست صميمي مسئولين با مردم تحت عنوان ميز خدمت در شهرستان فارسان و رفع مشکلات مردم به‌صورت حضوري در مسجد صاحب‌الزمان برگزار شد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، به مناسبت چهلمين فجر انقلاب حوزه ادارات سپاه ناحيه فارسان در يک حرکت جهادي نشست صميمانه مردم با مسئولان تحت عنوان ميز خدمت را فراهم کرد.
 
 در اين برنامه شهردار شهر فارسان در بين مردم محله گودال چغا حضور يافتند و مشکلات مردم را پيگيري نمودند.
 
مسجد صاحب‌الزمان در محله محروم گودال چغا امروزه به يک مرکز و يک ملجأ براي امورات محله تبديل‌شده است و قبل از اين نيز شاهد برگزاري چنين برنامه‌هايي در اين مسجد بوده‌ايم.ديروز هم شاهد جمع کثيري از مردم بوديم که توانستند با مراجعه و حضور در اين مسجد مشکلاتشان را پيگيري و حل کنند.

محله گودال چغا در شهر فارسان يکي از محلات به نسبت محروم در شهر فارسان است که مسئولان با حضور خود نشان دادند که نظام مقدس جمهوري اسلامي متعلق به مستضعفان است و مسئولان در اين شرايط سخت اقتصادي در کنار مردم هستند.
 
فرشيد اميريان مسئول حوزه ادارات سپاه فارسان در مصاحبه با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: اين‌گونه برنامه‌هاي جهادي باهدف محروميت‌زدائي و خدمت به مردم محروم در اين شرايط سخت اقتصادي برگزار مي‌گردد.وي تصريح کرد: در چنين شرايطي که دشمن به دنبال تفرقه‌افکني و جدا کردن مردم از نظام مقدس جمهوري اسلامي است برگزاري چنين برنامه‌هايي مي‌تواند علاوه بر اينکه بين مردم و مسئولان پيوند و وحدت ايجاد کند مي‌تواند کمي از فشار روي مردم را بکاهد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی