خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229756
عيادت از جانبازان و ايثارگران مناسبت دهه فجر
جانبازان و ايثارگران ميراثي گران‌بها و الگو براي انقلاب اسلامي
تاریخ انتشار : 1397/11/17 11:41:59
نمایش : 226
فرمانده حوزه بسيج شهرستان فارسان گفت: جانبازان و ايثارگران درراه انقلاب و نظام از همه‌چيز خود گذشتند اما هيچ‌گاه از انقلاب و نظام طلبکار نيستند و سهم خواهي نمي‌کنند.
به مناسبت فرارسيدن چهلمين فجر انقلاب  فرمانده حوزه ادارات سپاه ناحيه فارسان به همراه امام‌جمعه شهر جونقان،رئيس شوراي شهر جونقان و همچنين رئيس شبکه بهداشت شهرستان فارسان و ديگر مسئولين شهرستاني از جانبازان و ايثارگران بيمارستان سينا در شهر جونقان عيادت و دلجوئي کردند.
 
فرشيد اميريان در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: جانبازان و ايثارگران سرمايه‌هاي عظيمي براي انقلاب و جامعه هستند که از همه‌چيزشان گذشتند و بايد بدانيم که هيچ توقعي از مردم و نظام ندارند جز کمي توجه.


 
وي در اين خصوص عنوان کرد: جانبازان و ايثارگران ميراثي گران‌بها و الگو براي انقلاب اسلامي به شمار مي‌روند و ديدار از اين خانواده‌ها موجب عزت و پالايش روح انسان مي‌شود. جان‌فشاني‌ها و سلحشوري‌هاي رزمندگان دفاع مقدس، به‌عنوان اسطوره استقامت، وفاداري و صبر و همچنين شجاعت و دلاوري در دفتر رشادت‌هاي انقلاب اسلامي ثبت‌شده است و ديدار با خانواده شهدا، جانبازان و ايثارگران افتخار بزرگي است.


 
اميريان تصريح کرد : آسايش و آرامشي که در جامعه حکم فرماست، مديون همين فداکاري و ايثارگري‌هاي جانبازان، ايثارگران، رزمندگان و آزادگان است که پاداش آنان نزد خدا محفوظ خواهد بود ام بايد بدانيم که ما در قبال اين جانبازان مسئوليم و بايد در روز قيامت پاسخگو باشيم. اين جانبازان و ايثارگران همه‌چيزشان را براي اين انقلاب و براي اسلام دادند اما برخلاف برخي مسئولان هيچ‌گاه از انقلاب طلبکار نيستند و سهم خواهي نمي‌کنند.

انتهاي پيام/590
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی