خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229751
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج فارسان
دهه فجر، دهه تجديدقواي نيروهاي انقلابي و تجديد ميثاق ملت با انقلاب است
تاریخ انتشار : 1397/11/12 12:22:41
نمایش : 259
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج فارسان گفت: انقلاب اسلامي ايران اثبات کرد که اسلام مي‌تواند ملت‌هاي مستضعف و محروم را از دست متجاوزان و ستمگران زمان برهاند و به عزت برساند.
حميد يزداني در مصاحبه با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار پيرامون بزرگداشت ايام‌الله دهه فجر و پيروزي انقلاب اسلامي گفت: دهه فجر فرصتي براي تبيين اهداف و دستاوردهاي انقلاب اسلامي و بهترين فرصت براي بازخواني فصلي از تاريخ اين مرزوبوم است که با شکوهترين لحظات تاريخ اين مملکت را رقم‌زده است. دهه فجر فرصتي بسيار مناسب براي تجديدقواي نيروهاي انقلابي و تجديد ميثاق ملت با انقلاب است.

سرهنگ دوم پاسدار حميد يزداني در ادامه از برگزاري نزديک به 150 عنوان برنامه در سپاه فارسان و پايگاه‌هاي مقاومت بسيج زيرمجموعه خود خبر داد و گفت: برنامه‌هاي متنوعي نظير برگزاري نمايشگاه‌هاي متنوع نظير نمايشگاه عکس، صنايع‌دستي، نمايشگاه دستاوردهاي چهل‌ساله انقلاب و همچنين برگزاري بيش از 50 نشست بصيرتي و نهضت روشنگري در پايگاه‌هاي مقاومت بسيج و برگزاري مراسم جشن انقلاب در سطح شهرستان و برگزاري مسابقات ورزشي جام دهه فجر، غبارروبي قبور مطهر شهدا و ديدار با خانواده شهدا و ... ازجمله برنامه‌هايي هستند که به مناسبت ايام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامي در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

وي عنوان کرد: برنامه‌هاي دهه‌ي فجر به‌خصوص در روز آغاز اين دهه يعني دوازدهم بهمن‌ماه بايد بسيار پرمحتوا و هنرمندانه برگزار شود و با توجه به مصادف شدن دهه فجر امسال با ايام غم‌بار دهه فاطميه و سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) برنامه‌ها بايد ماهيت فاطمي داشته باشند و شأن و منزلت حضرت فاطمه الزهرا (س) حفظ گردد.

وي در پايان يادآور شد: افتخار بزرگي است که در سايه رهنمودهاي مقام معظم رهبري اين انقلاب را اداره مي‌کنيم و خدمت رسان ملت شريف ايران هستيم، شهدا با تأسي از اعمال و رفتار حضرت امام حسين (ع) درس فداکاري و وفاداري را آموخته و در عمل نيز به اثبات رساندند و درراه دفاع از ارزش‌هاي اسلامي ان شاالله همه با حفظ حجاب اسلامي و سلاح علم و ايمان خود به جنگ نرم‌افزاري دشمنان بپردازيم که اين مايه عزت، افتخار و اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران خواهد بود.
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی