خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229724
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان فارسان خبر داد
آزادسازي حريم رودخانه‌ها از يد متجاوزين در فارسان/ دکه‌ها و آلاچيق‌هاي احداثي قلع‌ و قمع شد
تاریخ انتشار : 1397/10/12
نمایش : 245
دادستان عمومي و انقلاب شهرستان فارسان از آزادسازي حريم رودخانه‌هاي پيرغار و خشک‌رود شهرستان فارسان خبر داد.
مصطفي قرباني در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار افزود: رفع تصرف از حريم رودخانه‌ها در راستاي مصوبات شوراي حفظ حقوق بيت‌المال در اراضي ملي و منابع طبيعي و بر اساس گزارش‌هاي شرکت آب منطقه‌اي شهرستان فارسان صورت گرفته است.

وي بابيان اين مطلب افزود: با پيگيري مداوم و مستمر دادستاني شهرستان و صدور حکم قضايي و همچنين حضور دستگاه‌هاي اجرايي مرتبط و همکاري نيروي انتظامي، حريم رودخانه‌هاي پيرغار و خشک‌رود شهرستان فارسان به‌طور کامل آزاد و حريم و اراضي فوق به‌تدريج از يد متجاوزين آزادسازي خواهد شد.

وي خاطرنشان کرد: در اين راستا نسبت به قلع‌وقمع دکه‌ها و آلاچيق‌هاي احداثي در اين منطقه نيز اقدام شد.

وي افزود: با توجه ويژه شوراي حفظ حقوق بيت‌المال در شهرستان فارسان به موضوع تصرفات غيرقانوني باعث شده تا دستگاه‌ها و سازمان‌هاي مرتبط به‌طورجدي به موضوع رفع تصرفات بپردازند که خوشبختانه آمار شرکت آب منطقه‌اي بيانگر اين موضوع است.

دادستان عمومي و انقلاب شهرستان فارسان ضمن هشدار به اشخاص حقيقي و حقوقي که بستر و حريم رودخانه‌هاي شهرستان را تحت تصرف خوددارند گفت: حريم و بستر رودخانه‌ها متعلق به دولت است و تا قبل از ورود دستگاه قضايي بهتر است که اين اشخاص حريم و بستر رودخانه‌ها را تحويل مراجع ذي‌صلاح دهند در غير اين صورت بر اساس دستور ويژه قضايي در شهرستان موضوع در صدر اولويت‌ها قرار داشته و با اين افراد بر اساس قوانين و مقررات برخورد خواهد شد.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی