خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229643
در استان چهارمحال و بختياري
فعاليت جهاد دانشگاهي در 3 حوزه آموزشي، فرهنگي و پژوهشي
تاریخ انتشار : 1397/08/26 08:03:02
نمایش : 204
رئيس جديد جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري از فعاليت جهاد دانشگاهي در 3 حوزه آموزشي، فرهنگي و پژوهشي در استان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، سيروس رضايي در سفر به شهرستان فارسان گفت: جهاد دانشگاهي يکي از نهادهاي انقلابي است و با نگاه راهبردي که مقام معظم رهبري به اين نهاد دارند از آن به‌عنوان يکي از ستون‌هاي انقلاب ياد مي‌کنند.

وي در ادامه افزود: جهاد دانشگاهي در استان در حوزه‌هاي آموزشي، فرهنگي و پژوهشي فعاليت دارد و ما در اين سه حوزه در استان برنامه‌هاي ويژه و بسيار خوبي خواهيم داشت.

وي خاطرنشان کرد: برنامه فرهنگي بسيار خوبي در حوزه دانشگاه وهم برنامه‌هاي آموزشي کوتاه‌مدت در سطح استان و شهرستان‌ها خواهيم داشت که در سطح شهرستان فارسان با توجه به نياز جامعه و مردم دوره‌هاي آموزشي کوتاه‌مدتي تدوين‌شده است.

وي اظهار داشت: دوره‌هاي تخصصي اشتغال محوري را در جهاد دانشگاهي تدوين کرده‌ايم، اميدواريم اين دوره‌ها را برگزار کنيم و در اين امر خدمت کنيم.

وي تصريح کرد: دوره‌هاي آموزشي در 10 دپارتمان در حوزه پزشکي، فني و مهندسي، کشاورزي، هنر و معماري که هرکدام زيرمجموعه‌هايي دارند که انشاالله بتوانيم اين دوره‌ها را تدوين کنيم.

مدير جديد جهاد دانشگاهي چهارمحال و بختياري گفت: ارتقاي دوره‌هاي آموزشي کوتاه‌مدت از مهم‌ترين اهداف جهاد دانشگاهي در اين استان است؛ و جهاد دانشگاهي توانسته است گام‌هاي ارزشمندي در ارتقاي آموزش، بخش پژوهش و توسعه فرهنگي در اين استان بردارد.

وي بيان کرد: جهاد دانشگاهي نهادي غيردولتي، عمومي و انقلاب است که در مسير توسعه آموزش و ارتقاي بخش علمي و فرهنگي کشور حرکت مي‌کند.

انتهاي پيام/590پ

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی