خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229633
سردادن شعارهاي مرگ بر استکبار، مرگ بر آمريکا در شهرستان فارسان
تاریخ انتشار : 1397/08/13 11:51:31
نمایش : 472
راهپيمايي 13 آبان همزمان با سراسر کشور امروز با حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان فارسان برگزار شد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، شرکت‌کنندگان در اين راهپيمايي پس از تجمع در ميدان امام خميني (ره) با حرکت در خيابان بهشتي به‌سوي مسجد و مصلاي امام حسين (ع) ضمن حمايت قاطع از نظام و انقلاب اسلامي نفرت و انزجار خود را از استکبار جهاني سر دادند.

شرکت‌کنندگان در راهپيمايي با سردادن شعارهاي مرگ بر استکبار، مرگ بر آمريکا و مرگ بر رژيم کودک کش، جنايت‌هاي دشمنان را به‌شدت محکوم کردند و خواستار اقدام مجامع عمومي در برابر اين جنايت‌هاي ضد بشري شدند.

امام‌جمعه شهر فارسان در سخنراني مراسم راهپيمايي 13 آبان گفت: مهم‌ترين اثرات و نتايج 13 آبان شکسته شدن ابهت پوشالي آمريکا در ايران و جهان بود.
 
حجت‌الاسلام محسن ملک پور اظهار کرد: 13 آبان روزي مهم در تاريخ انقلاب اسلامي است که سه رويداد مهم در آن به وقوع پيوسته است.

وي گفت: اين روز، يادآور سه واقعه مهم تبعيد امام به ترکيه در سال 43، کشتار دانش آموزان بي‌گناه در سال 57 توسط رژيم وابسته شاه و تسخير لانه جاسوسي در ايران در سال 58 توسط دانشجويان خط امام است.

وي اضافه کرد: زماني که حضرت امام (ره) خبر تسخير لانه جاسوسي آمريکا را شنيدند فرمودند، لانه فساد در کشور برچيده شد و هنگامي‌که به ايشان گفتند که آمريکا مداخله نظامي خواهد کرد، فرمودند، آمريکا هيچ غلطي نمي‌تواند بکند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی