خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229611
اگر امنيت خدشه‌دار شود زندگي به کام مردم نيز تلخ خواهد شد
تاریخ انتشار : 1397/07/15 09:24:59
نمایش : 224
فرمانده انتظامي شهرستان فارسان گفت: امروزه يکي از ارکان پيشرفت هر جامعه‌اي وجود امنيت در آن جامعه بوده و امنيت به‌عنوان سرشاخه ساير حوزه‌ها در جلب رضايت مردم داراي اهميت خاص است که اگر امنيت خدشه‌دار شود زندگي به کام مردم نيز تلخ خواهد شد.
سرهنگ دوم مسلم احمدي فرمانده انتظامي شهرستان فارسان در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: هفته نيروي انتظامي، فرصت مغتنمي است که در آن با ارائه کارنامه عملکرد يک‌ساله پليس به مردم فهيم و معرفي توانمندي، اقتدار و کارآمدي ناجا در تأمين نظم و امنيت بسترهاي جلب اعتماد عمومي و مشارکت همگاني فراهم گردد.

وي بابيان اينکه دشمن قصد دارد با اقدامات خود مشکلاتي را براي کشور ايجاد کند، ابراز داشت: در اين شرايط بايد هنرمندانه وارد عرصه شد و دراين‌بين قطعاً نقش بي‌بديل مردم انکارناپذير است و اميدواريم با حضور مردم بار ديگر نقشه شوم استکبار خنثي شود.

وي تصريح کرد: امروزه يکي از ارکان پيشرفت هر جامعه‌اي وجود امنيت در آن جامعه بوده و امنيت به‌عنوان سرشاخه ساير حوزه‌ها در جلب رضايت مردم داراي اهميت خاص است که اگر امنيت خدشه‌دار شود زندگي به کام مردم نيز تلخ خواهد شد.

وي بيان داشت: امنيت از مؤلفه‌هاي پيشرفت يک جامعه مي‌باشد نيروي انتظامي با برقرار امنيت، نقش مهمي در توسعه فعاليت‌هاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي در شهرستان فارسان ايفا مي‌نمايد.

وي با اشاره به اين‌که با مشارکت مردم و ساير دستگاه‌ها امنيت قابل‌تحسيني بر شهرستان حاکم است گفت: در اجراي برنامه‌هاي دهه محرم، تاکنون مردم ولايت مدار و مؤمن با همدلي و اتحاد با مسئولان، اين برنامه‌ها را بدون ايجاد هيچ خللي اجرا کردند که جاي تقدير دارد.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی