خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229607
اشتغال‌زايي 200 نفر از طرح اشتغال خانگي در شهرستان فارسان
تاریخ انتشار : 1397/07/11 07:28:48
نمایش : 259
فرماندار شهرستان فارسان از جذب 1 ميليارد تومان و اشتغال‌زايي 200 نفر از طرح مشاغل خانگي در اين شهرستان خبر داد. و 1 ميليارد ديگر اين طرح در حال جذب شدن است.
مرداس طاهري، فرماندار شهرستان فارسان در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: در سال جاري تسهيلاتي را از منابع توسعه روستايي و عشايري و همچنين فراگير شهرستان داشتيم که خوشبختانه توانستيم اشتغال‌زايي‌هايي را در سطح شهرستان داشته باشيم.

طاهري در ادامه افزود: امسال توانستيم با دريافت تسهيلات 15 ميليارد توماني 90 طرح را با اشتغال‌زايي 180 نفر را در شهرستان شاهد باشيم.

وي اظهار داشت: علاوه بر مبلغ 15 ميليارد تومان مبلغ 2 ميليارد تومان تسهيلات جهت مشاغل خانگي بوده که تاکنون 1 ميليارد آن با 200 طرح و 200 نفر اشتغال و جذب اجراشده و حدود 1 ميليارد ديگر آن در حال اجرا مي‌باشد.

وي تصريح کرد: طرح هاي مشاغل خانگي بهتر از ساير مشاغل است و علت آن نيز اين است که اين مشاغل نه تنها باعث کاهش مهاجرت از روستاها مي شود بلکه با هزينه کم و بهره مندي از تسهيلات، اشتغال بيشتري را ايجاد مي کند.

وي بيان داشت: کارآمدترين اقدام براي اقشار مختلف، خود اشتغالي در خانه است که در مقابل نيز تمام مسئولان بايد در راستاي اقتصاد مقاومتي با حمايت هاي خود تسهيلات ويژه اي را براي محقق ساختن اين امر مهم در نظر بگيرند.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی