خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229599
به مناسبت هفته دفاع مقدس
غبارروبي و عطرافشاني گلزار شهدا شهرستان فارسان به مناسبت هفته دفاع مقدس
تاریخ انتشار : 1397/07/05 16:03:30
نمایش : 313
مراسم غبارروبي و عطرافشاني گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور خانواده‌هاي معظم شهدا و مسئولين ادارات و نهادهاي شهرستان فارسان برگزار شد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس، مراسم غبارروبي و عطرافشاني گلزار شهداي شهرستان فارسان با حضور خانواده‌هاي معظم شهدا و ايثارگران و مسئولين ادارات و نهادهاي اين شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سيد حسن چراغي،رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان فارسان در اين مراسم گفت: هفته دفاع مقدس يادآور رشادت‌ها و دلاوري‌هاي رزمندگان و شهدا و جانبازان است و بايد اين رشادت‌ها را به نسل آينده منتقل کرد.

وي عنوان کرد: مردم بايد قدردان اين نعمت‌هاي انقلاب باشند که اين رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس براي ما به يادگار گذاشتند.

وي افزود: آسايش و آرامش امروز کشور ايران مرهون و مديون خون شهداست و بايد ادامه‌دهنده راه شهدا باشيم چراکه پيروي از راه و روش شهدا رستگاري و رشد تعالي جامعه را به همراه دارد.

وي خاطرنشان کرد: ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در بين نسل جديد لازم و ضروري است و جوانان و نوجوانان بايد با رشادت شهدا و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس آشنا شوند.


وي تصريح کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه‌هاي مختلف فرهنگي در اين شهرستان اجرا شد و مردم و مسئولان با حضور در گلزار شهدا با آرمان‌هاي امام راحل و شهدا تجديد بيعت کردند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی