خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229573
تاکنون در زمينه ارتقاء رشته هاي دانشگاه هاي فارسان کاري صورت نگرفته است
تاریخ انتشار : 1397/06/19 11:29:38
نمایش : 222
نماينده مردم فارسان، اردل، کيار و کوهرنگ در مجلس شوراي اسلامي گفت: با توجه به داشتن سه ساختمان فيزيکي دانشگاه اما تاکنون در زمينه ارتقاء رشته‌هاي اين مراکز کاري صورت نگرفته است چه‌بسا که در ديگر نقاط کشور دانشکده‌هايي وجود داشته که با ارتقاء رشته‌ها تبديل به دانشگاه شد.
علي کاظمي باباحيدري در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: با توجه به داشتن سه ساختمان فيزيکي دانشگاه اما تاکنون در زمينه ارتقاء رشته‌هاي اين مراکز کاري صورت نگرفته است چه‌بسا که در ديگر نقاط کشور دانشکده‌هايي وجود داشته که با ارتقاء رشته‌ها تبديل به دانشگاه شده و حتي توانسته‌اند در مقطع ارشد نيز دانشجو پذيرش کنند و خوابگاه‌ها را نيز تجهيز کنند.

وي در ادامه افزود: پيگيري ارتقاء دانشکده‌ها به مجتمع آموزشي عالي و همچنين افزايش رشته‌ها و تجهيزات هستيم، در خصوص ديگر دانشگاه‌ها و افزايش رشته‌هاي موردنياز دانشگاه علمي کاربردي پيگير هستيم اميدواريم که به‌زودي نتيجه را اعلام شود.

وي خاطرنشان شد: در خصوص بحث زمين و گسترش دانشگاه‌ها مقرر گرديد که فرماندار شهرستان، شوراي اسلامي شهر و با همکاري معتمدين در جهت گسترش فضاي آموزشي دانشگاه‌ها تلاش کنند و اين مشکل را مرتفع نمايند.

نماينده مردم فارسان، اردل، کيار و کوهرنگ در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: يکي ديگر از کارهاي مورد پيگيري در خصوص بيمارستان 120 تخته خواب مي‌باشد که هم بتوانيم در جهت تجهيز اين بيمارستان کوشا باشيم وهم اينکه بتوانيم اين بيمارستان را به بيمارستان درماني و آموزشي تبديل کنيم بتوانيم دانشکده علوم پزشکي را در کنار اين بيمارستان داشته باشيم.
 
شهرستان فارسان داراي چندين دانشگاه است از جمله دانشگاه پيام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه هنر و دانشگاه جامع علمي کاربردي

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی