خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229566
برگزاري اردوهاي جهادي بسيج سازندگي در شهرستان فارسان
تاریخ انتشار : 1397/06/15
نمایش : 411
مسئول بسيج سازندگي در ناحيه مقاومت بسيج فارسان در رزمايش اقتدار سپاهيان محمد (ص) 4 اردوي جهادي در مناطق محروم شهرستان فارسان در حال خدمت‌رساني مي‌باشند.
ميثم بابائي، مسئول بسيج سازندگي در ناحيه مقاومت بسيج فارسان در مصاحبه با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: در سالي که از سوي مقام معظم رهبري، سال حمايت از کالاي ايراني نام‌گذاري شده است، بسيج سازندگي سپاه ناحيه فارسان تلاش کرده تا در عرصه‌هاي بهداشت و درمان، عمراني، آموزش، اشتغال‌زايي و فرهنگي در سطح شهرستان اقدام به برگزاري اردوهاي جهادي نمايد تا بتواند گامي مؤثر در پيشبرد اهداف انقلاب اسلامي بردارد.
 
وي برگزاري اردوهاي جهادي را يک حرکت ارزشمند، خداپسندانه و ماندگار در جهت خدمت‌رساني بي‌منت به محرومين دانست و خواستار همکاري کليه روساي ادارات در اين امر خداپسندانه شد.
 
وي تصريح کرد: در همين راستا نيز در در رزمايش اقتدار سپاهيان محمد (ص) اقدام به برگزاري اردوهاي جهادي، گروه جهادي شهيد منصور محمدي در عرصه عمراني، گروه جهادي شهيد رجبعلي صيادي در عرصه کشاورزي و خدمت‌رساني، گروه جهادي ستاد ناحيه فارسان در عرصه عمراني و کشاورزي، گروه جهادي بسيج جامعه پزشکي در عرصه بهداشت و درمان انجام خواهد گرفت.
 
بابايي در پايان گفت: در اردوها جهادي، قشر عظيمي از جوانان با تعاليم و آموزه‌هاي ديني پرورش‌يافته و به فعاليت درراه خدا در بين محرومان جامعه حضور مي يابند و به‌عنوان مديران آينده کشور در اردوهاي جهادي، با محروميت روستاهاي کشور، مشکلات مردم، وضعيت کشاورزان، دامداران و مسائل و کمبودهاي مديريتي موجود آشنا مي‌شوند که اين موضوع يک اقدام مثبت در کادر سازي براي آينده محسوب مي‌شود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی