خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229564
عدم استقبال نمايندگان از شفافيت، چشم طمع داشتن آن‌ها به آراي مردم است
تاریخ انتشار : 1397/06/11 10:42:48
نمایش : 213
امام جمعه فارسان گفت: متأسفانه يکي از مهم‌ترين دلايل عدم استقبال نمايندگان از شفافيت، چشم طمع داشتن آن‌ها به آراي مردم در انتخابات‌هاي بعدي است، برخلاف قَسمي است که در ابتداي نمايندگي به قرآن مجيد ياد مي‌کنند
امام‌جمعه فارسان در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار به ورود مجلس به سؤال از رئيس‌جمهور و استيضاح دو وزير پرداخت و گفت: اين واقعيت كه نمايندگان مجلس بايد به فكر مشكلات مردم باشند و اراده لازم براى پيگيرى مطالبات مردم را داشته باشند، بسيار تحسين‌برانگيز است.
 
وي افزود: به‌طورقطع اگر مردم احساس كنند كه نمايندگان آن‏ها در مجلس متوجه مشكلات آن‏ها بوده و براى حل آن‏ها از شديدترين ابزار نظارتى خود استفاده مى‏كنند، احساس خوبى خواهند داشت.
 
وي تصريح کرد: اما واقعيت ديگرى كه بايد به آن نيز توجه داشت اين است كه مشكلات ريشه در علت‏هايى دارد كه اگر درست تشخيص داده نشود، هر راه‏كارى كه ارائه شود، منجر به حل شدن آن نخواهد شد؛ مانند بيمارى است كه اگر علت بروز درد و تبش به‌درستي تشخيص داده نشود، هر نسخه‏اى و هر دارويى كه مصرف كند، منجر به بهبود كامل او نخواهد شد.
 
وي بيان داشت: ريشه گرانى‏ها و افزايش قيمت ارز چيست؟ خلق نقدينگى و عدم هدايت آن به بخش توليد بايد بنشينند کارشناسي براي آن راه‌کاري اساسي بينديشند.
 
امام‌جمعه فارسان گفت: مطلب بعدي که سؤال بسياري از مردم اين است که چرا نمايندگان آن‌ها از شفافيت استقبال نمي‌کنند و حاضر نيستند آرايشان علني شود؟

وي اظهار داشت: بي‌تعارف و با صراحت عرض مي‌کنم متأسفانه يکي از مهم‌ترين دلايل عدم استقبال نمايندگان از شفافيت، چشم طمع داشتن آن‌ها به آراي مردم در انتخابات‌هاي بعدي است، برخلاف قَسمي است که در ابتداي نمايندگي به قرآن مجيد ياد مي‌کنند؛ و نکند خدايي نکرده نگران بده بستان‌هايي هستند که احتمالاً با مسئولان مختلف و وزرا دارند.
 
وي در پايان گفت: نمايندگان محترم اين را بدانند مخالفت با شفافيت آراء يک منفعت غير ملي است و مردم همه امورات آن‌ها را رصد مي‌کنند.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی