خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229493
معاون بهبود توليدات دامي جهادکشاورزي چهارمحال و بختياري:
کمبودي در تامين مرغ مورد نياز مردم وجود ندارد
تاریخ انتشار : 1397/04/13 09:08:11
نمایش : 109
معاون بهبود توليدات دامي جهادکشاورزي چهارمحال و بختياري با اشاره به اينکه، کشتار روزانه مرغ در استان ۵۲ تن است، گفت: در حال حاضر هيچ کمبودي از نظر تأمين مرغ مصرفي مردم در بازار وجود ندارد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، مرداني، معاون بهبود توليدات دامي جهادکشاورزي چهارمحال و بختياري در گفت‌وگو با جهانبين نيوز؛ اظهار کرد: در حال حاضر ۲ ميليون و ۳۴۰ قطعه مرغ و ۶۴ هزار جوجه بالاي ۴۲ روزه در سالن‌هاي پرورش چهارمحال و بختياري وجود دارد.

وي افزود: در ماه گذشته يک ميليون و ۴۲ هزار و ۸۶۰ قطعه جوجه‌ريزي و از ابتداي ماه ‌جاري نيز ۲۰۹ هزار قطعه جوجه‌ريزي در استان انجام شده است.

مرداني با اشاره به اينکه، کشتار روزانه مرغ در استان ۵۲ تن است، ادامه داد: در حال حاضر هيچ کمبودي از نظر تأمين مرغ مصرفي مردم در بازار وجود ندارد.

معاون بهبود توليدات دامي جهادکشاورزي چهارمحال و بختياري با بيان اينکه، از ابتداي سال جاري ۱۷۰ تن مرغ توسط پشتيباني دام و طيور جهاد کشاورزي استان خريداري شده است، اضافه کرد: در حال حاضر در استان قيمت مرغ زنده چهار هزار و ۹۰۰ تومان، قيمت درب کشتارگاه ۶ هزار و ۹۰۰ تومان و قيمت درب مغازه هفت هزار و ۱۰۰ تومان است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی