خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229490
اگر روحيه بسيجي در ادارات حاکم شود بسياري از مشکلات حل مي‌شود
تاریخ انتشار : 1397/04/12 11:04:00
نمایش : 110
مسئول سازمان بسيج کارمندي سپاه حضرت قمر بني‌هاشم (ع) استان چهارمحال و بختياري گفت: به‌طور يقين اگر تفکر بسيجي و روحيه انقلابي و انقلابي گري در ادارات ما حاکم شود بسياري از مشکلات و معضلاتي که امروز با آن درگير هستيم به‌صورت طبيعي کنار خواهيم زد.
مجيد فرج زاده، مسئول سازمان بسيج کارمندي سپاه حضرت قمر بني‌هاشم (ع) استان در سفر به شهرستان فارسان و ديدار با فرماندار شهرستان فارسان گفت:  سازمان بسيج کارمندان باهدف تشکيل حکومت اسلامي در خدمت جامعه اداري است و تلاش بسيج کارمندان در اين است که بتواند در ادارات روح حکومت اسلامي را حاکم کند و بتواند آن تفکر بسيجي و آن روح بسيجي را اشاعه پيدا کند.

وي گفت: به‌طور يقين اگر تفکر بسيجي و روحيه انقلابي و انقلابي گري  در ادارات ما حاکم شود بسياري از مشکلات و معضلاتي که امروز با آن درگير هستيم به‌صورت طبيعي کنار خواهيم زد. و يک گام به‌سوي تمدن اسلامي پيش خواهيم رفت.

وي تصريح کرد: بسيج کارمندان شهرستان فارسان هم يکي از اقشار بسيج سپاه پاسداران است که بحمدالله گام مثبتي را در اين زمينه برداشته است.

وي اظهار داشت: در حال حاضر بيش از 62 درصد از کارمندان شهرستان فارسان عضو بسيج مي‌باشد و با برگزاري حلقه‌هاي صالحين ان‌شاءالله بتوانيم گام مثبتي در بحث معنويت افزايي در شهرستان فارسان در بين کارمندان انجام دهيم و بتوانيم خدمتي به جامعه کارمندي و به جامعه اسلامي داشته باشيم.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی