خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229475
تقواي الهي بارزترين ويژگي اخلاقي شهيد بهشتي بود
تاریخ انتشار : 1397/04/07 18:17:29
نمایش : 194
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان فارسان گفت: تقواي الهي بارزترين ويژگي اخلاقي اين مجاهد راه حق بود که باعث مي‌شد تمام‌کارهاي خود را براي رضايت خدا انجام دهد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، حجت‌الاسلام جهانبخش يوسفي در مراسم بزرگداشت شهداي هفتم تير و هفته قوه قضائيه در مسجد و مصلا امام حسين (ع) شهر فارسان افزود: شهيد بهشتي شخصيت ممتاز و کم‌نظيري براي انقلاب بود که بايد ضمن گراميداشت ياد وي، درزمينه معرفي ايران به‌عنوان بزرگ‌ترين قرباني تروريسم در جهان تلاش کرد.
 
وي با گراميداشت واقعه هفت‌تير 1360 که در آن شهيد بهشتي و 72 تن از ياران امام راحل (ره) به شهادت رسيدند، تصريح کرد: هدف دشمنان که قبل از اين واقعه ترور نافرجامي عليه رهبري فعلي انقلاب داشتند، خفه کردن صداي انقلاب و اسلام ناب محمدي (ص) بود که توسط امام راحل براي ملت ايران به ارمغان آورده شده بود و توسط ياران باوفايش نيز ترويج مي‌شد.

وي با اشاره به ويژگي خاص اخلاقي شهيد بهشتي افزود: تقواي الهي بارزترين ويژگي اخلاقي اين مجاهد راه حق بود که باعث مي‌شد تمام‌کارهاي خود را براي رضايت خدا انجام دهد.
 
وي اضافه کرد: بدون تقوا انسان دچار طغيان و تباهي آن دامن‌گير جامعه و حتي مملکت‌هاي ديگر مي‌شود.
 
وي بابيان اينکه بهشتي انسان خودساخته‌اي بود، ادامه داد: شهيد آيت‌الله دکتر بهشتي معمار قضاوت اسلامي و قوه قضاييه است.
 
حجت‌الاسلام يوسفي با تأکيد بر اهميت و ارزش قوه قضاييه و دادگستري در کشور گفت: اساسي‌ترين وظيفه دستگاه قضايي کشور، برقراري و اجراي عدالت است.
 
وي، افزود: مردم و مسئولان بدانند که اگر دشمن موفق به نفوذ شود، به هيچ‌کس رحم نمي‌کند بنابراين جدي گرفتن هشدارهاي رهبري در خصوص مسئله نفوذ دشمن، بسيار ضروري است.


 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی