خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229457
سفر نماينده ولي فقيه و استاندار چهارمحال و بختياري به مناطق محروم اردل
تاریخ انتشار : 1397/04/04 10:02:53
نمایش : 381
نماينده ولي فقيه و استاندار چهارمحال و بختياري به همراه جمعي از مديران استاني و شهرستاني براي بررسي مشکلات و همچنين ديدار با مردم به مناطق محروم ديناران شهرستان اردل سفر کردند.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار به نقل از جهانبين نيوز، نماينده ولي فقيه و استاندار چهارمحال و بختياري به همراه جمعي از مديران استاني و شهرستاني براي بررسي مشکلات و همچنين ديدار با مردم به مناطق محروم ديناران شهرستان اردل سفر کردند.

حجت الاسلام والمسلمين نکونام نماينده ولي فقيه چهارمحال و بختياري در اين سفر از روستاهاي محروم بادره، دهدلي، ليمه، زرد ليمه، دماب، هوفل و شترخوس بازديد کرد که در نهايت با حضور مسئولان نشست جمع بندي و بررسي مشکلات به رياست استاندار در روستاي شترخوس برگزار شد.

نبود راه ارتباطي ماشين رو، کمبود امکانات بهداشتي و درماني، نبود آب آشاميدني مناسب، عدم توجه به بحث کشاورزي و دامداري مردم اين مناطق مهمترين مطالب مطرح شده در اين سفر دو روزه بوده است که در جلسه اي که با حضور مسئولين استاني و شهرستاني برگزار شد براي رفع اين مشکلات تصميماتي اتخاذ گرديد.
 
 
همچنين حجت الاسلام نکونام امام جمعه شهرکرد سحرگاه امروز نيز به صورت پياده و پس از طي مسافت ۱۴ کيلومتري در روستاهاي صعب العبور و فاقد هرگونه راه ارتباطي ماشين ‌رو «سرقعله» و «دهدلي» حضور يافتند و از نزديک با مردم اين روستاها ديدار و گفت‌ و گو کردند و در جريان مشکلات و کمبودها و همچنين ظرفيتهاي غني از جمله ظرفيت کشاورزي و منابع طبيعي اين روستاها قرار گرفتند.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی