خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229442
78 درصد از مردم شهرستان فارسان کارت هوشمند دريافت کرده‌اند
تاریخ انتشار : 1397/03/29 10:13:15
نمایش : 142
رئيس اداره ثبت احوال شهرستان فارسان گفت: از مجموع 69731 نفر از مردم شهرستان فارسان که واجد دريافت کارت ملي هوشمند هستند تاکنون 78 درصد مردم کارت هوشمند خود را دريافت کردند.
نورعلي خدادادي در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار افزود: از 5/11 درصد ولادت‌ها، 5/7 درصد فوتي‌ها و 04/12 درصد ازدواج‌ها ثبت‌شده در سال 1396 در استان چهارمحال و بختياري مربوط به شهرستان فارسان مي‌باشد.

از مجموع 69731 نفر از مردم شهرستان فارسان که واجد دريافت کارت ملي هوشمند هستند تاکنون 78 درصد مردم کارت هوشمند خود را دريافت کردند 22 درصد باقيمانده يا هنوز اقدامي براي دريافت کارت هوشمند خود انجام نداده‌اند يا اقدام انجام داده‌اند که کارت‌هاي آن‌ها در مرحله صدور مي‌باشد.

از افرادي که هنوز براي دريافت کارت هوشمند خود اقدام نکرده‌اند خواهشمند است هر چه سريع‌تر اقدام به ثبت تام و دريافت کارت هوشمند خود را انجام دهند تا در آينده هر بهره‌مندي از اوقات اجتماعي خودشان با مشکل و مانعي مواجه نشوند.

وي گفت: در خصوص ظرفيت نوبت گيري کارت هوشمند ملي در شهرستان و با توجه به اتمام اعتبار کارت هاي ملي  هم اکنون در چندين دفترپيشخوان در حال ثبت نام کارت هوشمند ملي در سطح شهرستان مي باشيم و از شهرستاني هاي عزيز درخواست نمود با مراجعه به سايت www.ncr.ir و يا از طريق مراجعه به يکي از دفاتر پيشخوان نسبت به اخذ کارت هوشمند ملي اقدام نمايند.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی