خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229420
مديرکل جهاد کشاورزي چهارمحال و بختياري:
39 هزار از اراضي کشاورزي چهارمحال و بختياري کاداستر شدند
تاریخ انتشار : 1397/03/23 10:46:48
نمایش : 114
مديرکل جهاد کشاورزي چهارمحال و بختياري گفت: در استان چهارمحال و بختياري کاداستر اراضي از سال گذشته شروع شده و تاکنون 39 هزار از اراضي آن را در برگرفته است.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، ذبيح‌الله غريب مديرکل جهادکشاورزي چهارمحال و بختياري در گفت‌وگو جهانبين نيوز؛ اظهار کرد: کاداستر در بحث زيرساخت ها و مستندسازي از اهميت بالايي برخوردار است.

وي تصريح کرد: اطلاعات دقيقي از ميزان اراضي، حد و حدود اراضي، مالکيت و نقش آن ها نداريم و اينها موجب شده که اطلاعات متفاوتي در دست ما باشد و پاسخ استعلامات بخش کشاورزي مشکل داشته باشد.

غريب ادامه داد: تاکنون ۲۰ درصد از اراضي استان ما کاداستر شدند که اين رقم بسيار خوبي است و تلاش ما بر اين است که تا پايان سال آن را افزايش دهيم.

وي با اشاره به اينکه رفع تداخل اراضي که کار بسيار ارزشمندي است در سال ۹۵ ابلاغ و در استان ها شروع شد بيان داشت: در سطح اين استان رفع تداخل اراضي شروع و تاکنون نتوانسته ايم کار خوبي را پيش ببريم.

غريب افزود: در سال گذشته موضوع رفع تداخل اراضي نهايي و مشکلات را بررسي کرديم تا در کارگروه رفع تداخلات اراضي ملي مطرح شود.

وي با اشاره به اينکه براي مشکلات اراضي تاکنون ۸۰ جلسه تشکيل شده است اذعان داشت: ۲۳ هزار هکتار از اراضي ملي تثبيت و حد و حدودات آن مشخص شده، ۲۱ پلاک داراي تداخل بوده اند و ۳ هزار از اراضي نيز تعيين تکليف شده است و امسال نيز تعيين تکليف ۲۵ درصد اراضي و پلاک‌ها نيز در دستورکار قرار گرفته است.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی