خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229399
گلريزان، جشني که زندانيان را به آغوش گرم خانواده ها برمي‌گرداند
تاریخ انتشار : 1397/03/17 09:35:46
نمایش : 135
در شهرستان فارسان هرساله با آغاز ماه مبارک رمضان جشن گلريزان براي آزادي زندانيان جرايم غيرعمد برگزار مي‌شود که به‌واسطه آن بسياري از زندانيان به آغوش گرم خانواده‌هاي خود برمي‌گردند.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، در ايام ماه مبارک رمضان سنت زيبا و ديرينه گلريزان و جشن آزادي زندانيان جرائم غير عمد به همت ستاد ديه استان در سراسر شهرستان‌ها برگزار مي‌شود و بسياري از زندانيان دربند به ميان خانواده خود برمي‌گردند.
 
همه‌ساله اين سنت زيبا باشکوه خاصي در شهرستان فارسان برگزار مي‌شود و با جمع‌آوري کمک‌هاي خيرين زمينه آزادي تعدادي از زندانيان جرائم غيرعمد فراهم مي‌شود.
 
مديرعامل ستاد ديه استان در سفر به فارسان  گفت:برگزار جشن گلريزان آزادسازي زندانيان غير عمد در شهرستان فارسان برگزار شد که در زندان‌هاي استان حدوداً 19 نفر از زندانيان از شهرستان فارسان هستند که با بدهي نزديک به 800 ميليون تومان مي‌باشند.

حافظ طاهري افزود:  در سال گذشته توانستيم به کمک خيرين و با لطف خدا 12 نفر از اين زندانيان را آزاد کنيم و به آغوش خانواده‌ها برگردانيم.
 
وي تصريح کرد: درمجموع در سال گذشته 210 نفر زنداني را آزاد کرديم که حدود 61 نفر آن‌ها بدهي با مبلغ 5 ميليون تومان داشتند که آزاد شدند و حدود 11 نفر از آن‌ها از افرادي بودندکه بين يک تا دو ميليون بدهي داشته‌اند.
 
طاهري گفت اين نکته را مردم بايد بدانند که کمک‌هاي مردم هرچند که حداقل باشد مي‌تواند تعدادي زنداني‌ را آزاد کند.

وي بيان داشت: تلاش داريم که در بقيه شهرستان‌ها استان هم جشن گلريزان برگزار کنيم.اميدواريم که مردم در تمام استان در اين جشن‌هاي گل‌ريزان شرکت کنند و کمک‌هاي خود را به ستاد ديه استان بدهند تا همکاران ما با جديت بتوانند زنداني‌هاي زيادي را به آغوش خانواده‌هايشان برگردانند.


انتهاي پيام/590پ
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی