خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 229359
طرح‌هاي اشتغالزاي روستايي حمايت مي‌شوند
تاریخ انتشار : 1397/01/27 12:02:56
نمایش : 172
استاندار چهارمحال و بختياري گفت: از اين پس پرداخت تسهيلات و کمک هاي فني و اعتباري به طرح هايي با هدف توسعه روستاها و جلوگيري از مهاجرت روستائيان به شهر که داراي ظرفيت ايجاد اشتغال يک هزار نفري با ارزان ترين سرمايه هستند، جايگزين ارائه تسهيلات به کارخانه هايي مي شود که اشتغال آنان با سرمايه هنگفت به يکصد نفر نيز محدود نمي شود.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار به نقل از جهانبين نيوز؛ اقبال عباسي استاندار چهارمحال و بختياري در کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان اظهار کرد: از اين پس پرداخت تسهيلات و کمک هاي فني و اعتباري به طرح هايي با هدف توسعه روستاها و جلوگيري از مهاجرت روستائيان به شهر که داراي ظرفيت ايجاد اشتغال يک هزار نفري با ارزان ترين سرمايه هستند، جايگزين ارائه تسهيلات به کارخانه هايي مي شود که اشتغال آنان با سرمايه هنگفت به يکصد نفر نيز محدود نمي شود.

وي حمايت از قاليبافان روستايي و تامين بخشي از نيازهاي نقدي و غيرنقدي آنان براي راه اندازي دار قالي در تمامي شهرستان ها را يکي از اين موارد عنوان کرد.

عباسي ادامه داد: حمايت از بهره برداراني که تمايل به تبديل دامداري سنتي خود به صنعتي دارند و يا توليدکنندگاني که درصدد راه اندازي واحدهاي فرآوري محصولات کشاورزي بخصوص بادام هستند از ديگر مواردي است که مي توانند در رديف طرح هاي اولويت دار و مشمول کمک هاي فني و اعتباري قرار گيرند.

استاندار چهارمحال و بختياري، حمايت از کالاهاي ايراني و توليدات داخلي را از اولويت هاي استان براي ارائه اعتبارات تملک دارائي و کمک هاي فني و اعتباري به متقاضيان عنوان کرد.

عباسي ادامه داد: البته اين کمک ها تنها به اعتبارات نقدي محدود نمي شود و ديگر موارد نظير تامين زمين، مکان، آب، برق، گاز و يا تجيهزات مورد نياز سرمايه گذار را نيز شامل مي شود.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی