خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 228806
پرداخت تسهيلات کم بهره به طرح هاي کشاورزي و دامپروري مناطق روستايي
تاریخ انتشار : 1396/09/02
نمایش : 286
معاون برنامه‌ريزي سازمان برنامه‌وبودجه استان در سفر به فارسان از پرداخت 400 ميليارد تومان تسهيلات کم‌بهره جهت نرخ بيکاري در روستاهاي استان خبر داد.
علي‌رضا شجاعي در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت: در راستاي کاهش نرخ بيکاري جوانان در استان و به‌ويژه در مناطق روستايي کارهايي مستمري صورت گرفته تا بتوانيم اين امر مهم را به نتيجه برسانيم.

وي در ادامه افزود: در پي ابلاغ قانون توسعه اشتغال‌زايي سازمان مديريت برنامه‌ريزي استان به‌عنوان دستگاه ناظر و راهبر سسلسه جلساتي برگزار مي‌شود که در اين جلسات در خدمت دهياران روساي محترم شوراهاي اسلامي روستاها هستيم و ابعاد طرح را تبيين مي‌کنيم.

وي خاطرنشان کرد: در قالب اين طرح بيش از 400 ميليارد تومان تسهيلات کم‌بهره و بلندمدت به مناطق روستايي استان اختصاص داده‌شده است.

بايد در امر رونق مناطق گردشگري کوشا باشيم

وي اظهار داشت: جوانان جوياي کار و متقاضي دريافت اين تسهيلات مي‌توانند با ارائه طرح‌هاي پيشنهادي مختلف دام‌پروري، کشاورزي و گردشگري از اين تسهيلات استفاده کنند و در امر رونق مناطق گردشگري نيز کوشا باشند.

وي بابيان اينکه در مناطق روستايي ما فرصت اشتغال زيادي وجود دارد، اظهار داشت:ايجاد فرصت شغلي در بين روستائيان به‌مراتب بيشتر از شهرها مي‌باشد و اين نيازمند همت و تغيير نگرش بين مردم و مديران مي‌باشد

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی