خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 228801
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج فارسان
اجراي 30 عنوان برنامه به مناسبت هفته بسيج در شهرستان فارسان
تاریخ انتشار : 1396/08/29 12:43:34
نمایش : 236
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج فارسان گفت: 30 عنوان برنامه در هفته بسيج (29 آبان تا 5 آذر) در اين شهرستان اجرا مي‌شود.
سرهنگ دوم پاسدار حميد يزداني در گفتوگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار افزود: حادثه تلخ و غمباري که در غرب کشور عزيزمان اتفاق افتاد براي همه سخت و دل‌خراش بود که اين شهرستان توانسته است با همکاري پايگاه‌هاي بسيج کمک‌هاي مردمي را جمع‌آوري و به اين منطقه ارسال کند.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج فارسان با اشاره به برنامه‌هاي هفته بسيج در فارسان عنوان کرد: در آغاز هفته بسيج در روز 29 آبان، شعار اصلي سپاه بسيج مظهر مردم‌سالاري ديني است که بايد همه مردم و جوانان مقتدرانه برنامه‌هاي طرح‌شده توسط بسيج و رسانه را به نحو مطلوب عمل کنند.

وي با اشاره به دستور فرمانده سپاه استان تصريح کرد: مسجد بايد از برنامه‌هاي اصلي سپاه باشد و همچنين نمايش اقتدار مردمي، توجه و تنوع در توصيه‌هاي بسيج بايد جذابيت خاصي داشته باشد.

يزداني درباره انديشه و آرمان‌هاي امام خميني خاطرنشان کرد: تشکيل بسيج مستضعفين يکي از مأموريت‌ها و وظايف سپرده‌شده پاسداري از انقلاب اسلامي است و در همه عرصه‌ها بايد حضور به‌موقع نيروهاي مسلح و فرماندهان و نيروهاي سپاه و بسيج باشد.

اين مقام مسئول بيان کرد: بيش از 30 برنامه در شهرستان فارسان در آغاز هفته بسيج اعم ازديدار با امام جمعه، صبحگاه مشترک، غبارروبي مزار شهدا و حضور در گلزار شهدا، يادواره‌هاي شهدا فرهنگي و آبروي محله، مسابقات ورزشي، ميقات و صالحات، تجليل از بسيجيان نمونه، ديدار با خانواده شهدا و اعزام دانش‌آموزان بسيجي به مناطق عملياتي جنوب غرب کشور در هفته بسيج خواهيم داشت.
 
انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی