خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 228800
به مناسبت فرارسيدن هفته بسيج
ديدار صميمي بسيجيان و پايوران ناحيه مقاومت بسيج فارسان با امام‌جمعه
تاریخ انتشار : 1396/08/29 12:14:45
نمایش : 379
به مناسبت فرارسيدن هفته مبارک بسيج، فرمانده و جمعي از کارکنان ناحيه مقاومت بسيج فارسان با امام‌جمعه ديدار کردند.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه فارسان با اشاره به فعاليت‌هاي بسيج در کشور گفت: بسيج يکي از برکات ارزشمند انقلاب اسلامي و مهم‌ترين يادگار بنيان‌گذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) است بسيج در عرصه‌هاي مختلفي ازجمله علمي، فرهنگي و اقتصادي حضور دارد ولي آنچه امروز فعاليت بسيج را محسوس کرده است حضور بسيج در محرميت زدايي و خدمت‌رساني به مردم است که در اين مسير ترويج فرهنگ اقتصاد مقاومتي را در دستور کار دارد.

سرهنگ دوم پاسدار حميد يزداني خاطرنشان کرد: در هر عرصه‌اي که دشمن بخواهد نفوذ کند آن قشري که مقابله مي‌کند بسيج است و محور دفاع از انقلاب، همين آحاد عظيم بسيجيان هستند.

وي در ادامه تصريح کرد: بسيج نشان داده است در همه اعصار تجارب و ظرفيت‌هاي گران‌بهاي خود را در مسير خدمت به مردم، در عرصه‌ي همکاري با دولت‌ها به صحنه آورده و در دوره جديد نيز به‌رغم القاي شبهه‌ تقابل بسيج با دولت توسط برخي اشخاص و جريان‌هاي سياسي، بسيج با تکيه‌بر روحيه انقلابي و تفکر جهادي و فراجناحي خود بزرگ‌ترين اقدامات را براي کمک به دولت در اجراي پروژه‌هاي ملي به‌ويژه در حوزه مردم ياري، محروميت‌زدايي و نيز اقتصاد مقاومتي عملياتي و در دستور کار قرار داده است.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه فارسان هدف از اين ديدار را بيعت با ولايت و آرمان‌هاي امام راحل عنوان کرد و گفت: برنامه‌هاي مختلف فرهنگي هنري و ورزشي در هفته بسيج در فارسان برگزار مي‌شود.

در ادامه اين ديدار حجت‌الاسلام‌والمسلمين محسن ملک پور امام‌جمعه شهرستان فارسان به ايراد سخناني در رابطه با بسيج و بسيجي گري پرداخت.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی