خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 228634
در هفته دفاع مقدس بيش از 51 برنامه متنوع در اين شهرستان برگزار خواهد شد
تاریخ انتشار : 1396/06/31 13:44:45
نمایش : 234
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان فارسان گفت:امنيت و آرامش امروز کشور مديون رشادت‌ها و دلاوري‌هاي آن عزيزان است که بدون داشتن هيچ‌گونه چشم‌داشتي در جبهه‌هاي حق عليه باطل حضور پيدا نموده و با ايثار و شهامت از خاک خود دفاع نمودند.
موسي انصاري در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار ضمن گراميداشت فرارسيدن هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس يادآور خوبي، يکدلي، صميميت و ايثارگري‌هاي مردم شهيدپرور ايران اسلامي است.


وي بابيان اينکه نام‌گذاري هفته گراميداشت دفاع مقدس باهدف بازنگري در سرمايه‌هاي فرهنگي، اعتقادي و نظامي دفاع مقدس و انتقال اين فرهنگ به نسل‌هاي بعد است، افزود: اقتدار امروز جمهوري اسلامي ايران در دنيا، ثمره رشادت‌هاي آن دوران است.
 
وي تصريح کرد: امنيت و آرامش امروز کشور مديون رشادت‌ها و دلاوري‌هاي آن عزيزان است که بدون داشتن هيچ‌گونه چشم‌داشتي در جبهه‌هاي حق عليه باطل حضور پيدا نموده و با ايثار و شهامت از خاک خود دفاع نمودند.


وي اظهار داشت: وظيفه اصلي مسئولين ايجاد آرامش ،امنيت و اميد در جامعه عنوان کرد و تصريح کرد: تاکنون وحدت و همدلي مردم و مسئولين موجب ايجاد آرامش و امنيت و ناکامي دشمنان شده است و اميدواريم در ادامه نيز با اتحاد و همبستگي بيش‌ازپيش شاهد آرامش و اميد در بين مردم باشيم.


انصاري بابيان اينکه در هفته دفاع مقدس بيش از 51 برنامه متنوع در اين شهرستان برگزار خواهد شد گفت: محوري‌ترين برنامه‌هاي هفته دفاع مقدس در شهرستان،طرح جواد ائمه فرهنگي(افتتاح پايگاه)،افتتاح نمايشگاه با موضوع هفته دفاع مقدس،غبارروبي گلزار شهدا شهرستان،سرکشي از خانواده شهدا،نمايشگاه عکس و کتاب،کارگاه آموزش امربه‌معروف  نهي از منکر،آموزش مهارت‌هاي زندگي،نشست‌هاي بصيرتي،مراسم شبي با خاطر،نشست‌هاي معرفتي بصيرتي،محفل انس با قرآن،آموزش مادران پرچم‌داران جنگ نرم،برگزاري زيارت عاشورا،نشست‌هاي سبک زندگي اسلامي، شرکت منسجم در نماز جمعه مي باشد.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی