خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 228536
توضيحات کي روش درباره بازي با کره جنوبي و بازيکنان جديد
تاریخ انتشار : 1396/05/24 16:53:29
نمایش : 531
کي روش درباره بازي با کره جنوبي افزود: سعي مي کنيم عملکرد کره را به صورت ريز بررسي کنيم، آنها مربي خود را عوض کرده اند و نگرش متفاوتي را پياده خواهند کرد، بسيار مثبت هستيم و جدي خود را براي ديدار با آنها آماده مي کنيم.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، کارلوس کي روش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همه چيز به صورت نرم و خوب رو به جلو مي رود. کار بازيکنان را از نزديک مشاهده مي کنيم تا بهترين تصميم را بگيريم.

وي در ادامه درباره بازي با کره جنوبي افزود: سعي مي کنيم عملکرد کره را به صورت ريز بررسي کنيم. آنها مربي خود را عوض کرده اند و نگرش متفاوتي را پياده خواهند کرد. بسيار مثبت هستيم و جدي خود را براي ديدار با آنها آماده مي کنيم. مطمئنا مي خواهيم بهترين نتيجه لازم را همراه با بهترين عملکرد داشته باشيم.

سرمربي تيم ملي درباره دعوت از بازيکتان جديد ادامه داد: هميشه اين امکان وجود دارد. بايد اين را در نظر بگيريم شاکله اصلي تيم ما تمرينات زيادي را در کنار تيم داشته اند. بايد تصميماتي داشته باشيم که تداوم داشته باشد و از بازيکناني استفاده کنيم که تجربه بين المللي بيشتري داشته باشند.

وي درباره اضافه شدن لژيونرها تاکيد کرد: براي من منطقي به نظر نمي آيد که بازيکنان لژيونر را به ايران بياورم. آنها مستقيما به کره مي آيند. احتمالا 23 يا 24 بازيکن دعوت خواهند شد.

سرمربي تيم ملي درباره بازي هاي دوستانه وهمچنين مذاکره با لهستان گفت: روي دو تا گزينه کار مي کنيم. بازي با روسيه قطعي شده است. روي گزينه دوم هم کار مي کنيم. براي نوامبر و مارچ سال اينده برنامه هايي داريم و مذاکراتي داشته ايم. من هيچ مذاکره اي با لهستان نداشتم  خبر ندارم.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی