خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 227500
پيشروي سريع نيروهاي عراقي در استان الانبار/ 11 روستا آزاد شد
تاریخ انتشار : 1395/10/18 11:03:36
نمایش : 391
با پيروزي در اين علميات، تروريست‌هاي داعش در موصل با تهديد جدي‌اي مواجه خواهند شد، زيرا خط اصلي ارتباط ميان سوريه و عراق را از دست مي‌دهند.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار به نقل از سناباد نيوز، ارتش عراق به همراه واحد هاي بسيج مردمي حشد الشعبي در عمليات استان الانبار در شرق کرانه رود فرات تا مرزهاي سوريه پيشروي خوبي در مقابل تروريست هاي داعش داشتند.

 

بر اساس گزارش هاي اخير از الانبار، ارتش عراق توانسته است تاکنون بيش از 40 کيلومتر تا جاده اصلي حديثه و القائم را در اين عمليات آزاد سازد.

 

در آخرين تحولاتي ميداني عمليات الانبار، 11 روستا در غرب الانبار از چنگال داعش خارج شد.

 

بر اساس اظهارات ناظم الجاهفي، فرمانده ارشد نيروهاي حشد الشعبي افشا کرد که ارتش عراق به همراه پليس فدرال و نيروهاي عشاير، هفت روستا در مسير شهرک هاي اناح و راوا را بازپيش گرفتند و تروريست هاي داعش بدون هرگونه مقاومتي پا به فرار گذاشتند.

 

به گزارش المصدر نيوز، تنها دو شهرک بزرگ ديگر ميان مکان فعلي ارتش عراق و القائم وجود دارد، پس از آن در دو هفته تروريست هاي داعش در موصل با تهديد جدي اي مواجه خواهند شد، زيرا خط اصلي ارتباط ميان سوريه و عراق را از دست خواهند داد.

 

اولويت اصلي عمليات پاکسازي بخش شمالي رود فرات با هدف عقب راندن تروريستها به سمت غرب درياچه الثرثار و دور کردن آنان از شهرهاي مهمي همچون «الرمادي والحديثه» است.

 

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی