خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 227473
ورزش تضمين کننده رفع بيماريها در جامعه است
تاریخ انتشار : 1395/10/15
نمایش : 228
کارشناس تربيت بدني و سلامت مديريت آموزش و پرورش فارسان گفت: ورزش تضمين کننده رفع بيماريهاي جسمي و روحي همه گروههاي سني در جامعه است.
ايوب رستمي در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار گفت:مسابقات فوتسال مدارس ابتدايي شهرستان فارسان با حضور ۱۲تيم در سالن ورزشي شهدا آموزش وپرورش شهرستان فارسان برگزار گرديد.

وي افزود:در فينال اين مسابقات دو تيم  از مدارس ابتدايي با هم رقابت مي کنند،دبستان حکيم نظامي از فارسان وهشت شهريور فيل آباد که فيناليست هاي اين دوره از مسابقات شهرستاني هستند وبا هم رقابت مي کنند وبرنده اين مسابقه به مسابقات استاني راه پيدا مي کند.

وي اظهار داشت:مسابقات قهرماني  استاني سال جاري در بهمن ماه برگزار مي گردد که منتخبان شهرستانها در استان با هم رقابت مي ‌کنند و برترين آنها در مسابقات کشوري که در مشهد برگزار مي شود با ديگر استانها به رقابت مي پردازند.

وي با اشاره به اينکه‌ علم آموزي همراه با ورزش مي تواند در ايجاد روحيه نشاط و شادابي شما دانش آموزان موثر است اظهار کرد: هدف از برگزاري اين مسابقات تنها برد و باخت تيم ها نيست بلکه هدف افزايش مشارکت دانش‌آموزان در فعاليت‌هاي ورزشي و ارتقاي آمادگي جسماني و مهارتي شما دانش آموزان است .

وي خاطر نشان کرد: با ايجاد تفريحات سالم و تشويق به انجام فعاليت هاي ورزشي مي توانيم به بهبود وضعيت جسماني و داشتن بدني سالم براي زندگي عاري از هرگونه بيماري کمک مي کند.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی