خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 227463
در جلسه هدايتي و سروش رفيعي چه گذشت؟
تاریخ انتشار : 1395/10/14 16:56:35
نمایش : 456
هدايتي گفت: تنها چيزي که به سروش گفتم، اين بود که پرسپوليسي‌ها، او را دوست دارند. به او گفتم با طاهري (سرپرست باشگاه پرسپوليس) مذاکره کند. من هم پشت طاهري هستم و او را حمايت مي‌کنم.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، حسين هدايتي در مورد انتشار عکسي از او همراه با سروش رفيعي، گزينه مورد نظر باشگاه پرسپوليس در فصل نقل‌وانتقالات اظهار داشت: «رفيعي به دفتر من آمد و با او صحبت کردم. به سروش گفتم هواداران پرسپوليس چقدر به او علاقه دارند. به او گفتم پرسپوليس مي‌تواند جايي براي پيشرفتش باشد. هم خودم و هم پرسپوليسي‌ها به سروش علاقه داريم.»

 

وي در واکنش به اين مسئله که گفته مي‌شود در مورد مسائل مالي با رفيعي مذاکره کرده و اين موضوع باعث ناراحتي مديران باشگاه پرسپوليس شده، گفت: «به هيچ عنوان در مورد مسائل مالي و قرارداد هيچ حرفي با رفيعي نزدم چون کاره‌اي نيستم که بخواهم با او در اين باره صحبت کنم. من يک هوادار هستم و پرسپوليس را دوست دارم. اصلاً به من ارتباطي ندارد که بخواهم با کسي صحبت کنم.»

 

رئيس پيشين هيئت مديره باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: «تنها چيزي که به سروش گفتم، اين بود که پرسپوليسي‌ها، او را دوست دارند. به او گفتم با طاهري (سرپرست باشگاه پرسپوليس) مذاکره کند. من هم پشت طاهري هستم و او را حمايت مي‌کنم.»

 

هدايتي در پايان، درباره مصاحبه يکي از مسئولان باشگاه پرسپوليس و موضع‌گيري عليه او خاطرنشان کرد: «هر چند از اين اظهارنظر خيلي ناراحت هستم ولي چيزي که گفتم واقعيت دارد؛ به سروش گفتم با طاهري مذاکره کند و من هم پشت طاهري خواهم بود.»


ميزان

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی