خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 227405
مسئول دفتر شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان فارسان گفت:
حماسه نه دي،نقطه عطفي در تاريخ کشور عزيز ايران اسلامي به شمارمي رود
تاریخ انتشار : 1395/10/08 10:28:04
نمایش : 409
مسئول دفتر شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان فارسان گفت: حماسه نه دي سال 1388 از آن لحظه هاي مهم و سرنوشت ساز، به ياد ماندني و نقطه عطفي در تاريخ کشور عزيز ايران اسلامي به شمارمي رود.
حجت الاسلام جهانبخش يوسفي در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي پيرغار در حاشيه همايش با شکوه 9 دي گفت: ۹ دي روزي بود که مردم براي اعتراض به هتک حرمت عاشورا به صحنه آمدند و اين روز بزرگ براي هميشه در  تاريخ ماند و براي آنان که فکر نابودي عاشورا و اسلام را در افکار پليد خودشان طراحي مي کردند، درس عبرت بزرگي شد.

وي خاطر نشان کرد: اتفاقاتي که در فتنه ي 88 رخ داد حاصل نقشه ها و برنامه هاي  تئورسين هاي جنگ رواني غرب براي براندازي نظام جمهوري اسلامي ايران بوده است.

حجت الاسلام يوسفي تصريح کرد: حماسه نه دي سال 1388 از آن لحظه هاي مهم و سرنوشت ساز، به ياد ماندني و نقطه عطفي در تاريخ کشور عزيز ايران اسلامي به شمارمي رود.

ي ادامه داد:دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي بعد از فتنه سال 78 و کوي دانشگاه و فتنه سال 88 در جهت براندازي اين نظام بر آمده از خون شهدا بودند، ولي ملت با بصير ايران اسلامي و با تبعيت از آموزه هاي انقلاب اسلامي و رهبري معظم انقلاب اسلامي نسخه  تمام  فتنه گران و فتنه انگيزان را در اين حماسه نهم دي پيچيدند.

وي اظهار داشت:عده اي تا ديروز به نام دين هر اقدام ناپسندي را انجام مي دادند و در اين فرايند هفت ماهه نيت آنها هويدا شد و معلوم شد که آنها متدين به انقلاب، قانون و اطاعت از ولايت نيستند.

وي بيان کرد:مهم‏ترين مشخصه حماسه ماندگار و جاودانه نهم دي سال 88، سه عنصر اساسي ايمان، اتحاد و بصيرت است که باعث شد با حضوري آگاهانه در کل کشور، بقاء نظام و انقلاب اسلامي و سرزندگي و هوشمندي مردم و رهبري انقلاب اسلامي را باري ديگر با عزت و اقتدار به رخ جهانيان بکشد.

وي در پايان گفت:تمام کساني که دل در گرو اسلام، قرآن، نظام اسلامي، انقلاب و آرمان هاي امام و رهبري و شهدا دارند، امروز با شرکت گسترده يک بار ديگر ثابت کردند که همچنان به اين نظام الهي و آرمان هاي امام، رهبري و شهدا پايبند هستند.

اي همايش در مسجد و مصلاي امام حسين (ع )با حضور مسئولين و اقشار مختلف شهرستان،و با سخنراني حجة الاسلام والمسلمين صالحيان مسئول دفتر شوراي سياستگذاري ائمه جمعه کشور در استان اصفهان برگزار شد.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی