خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 227380
برگزاري همايش اميد هاي فردا در شهرستان فارسان
تاریخ انتشار : 1395/10/04 11:42:49
نمایش : 232
همايش اميدهاي فردا با حضور مسئولين استاني و شهرستاني و با حضور بيش از هفتصد دانش آموز پايه سوم متوسطه ي دوره دوم در شهرهاي فارسان و جونقان برگزار گرديد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار، اين همايش با توجه به جمعيت بالاي دانش آموزان اين شهرستان،در قالب سه مراسم  در شهر جونقان و فارسان در محل سالن شهرداري جونقان و سالن اداره ارشاد شهر فارسان برگزار گرديد.

مدير آموزش و پرورش فارسان گفت: طي روزهاي گذشته  طرحي  را در شهرستان فارسان اجرا کرديم به نام طرح اميدهاي فردا،با هدف ايجاد انگيزه  در دانش آموزان پايه سوم و تقدير از دانش آموزان موفق و تجليل از دانش آموزان  داراي رتبه هاي برتر راه يافته به دانشگاه برگزار گرديد.
 
داراب احمدي در ادامه افزود: در برنامه اجرا شده93 دانش آموز که معدل بالاي 17 داشتند مورد تجليل قرار گرفتند واز بين تعداد 93 دانش آموز ممتاز 11 دانش آموز  هداياي استاني دريافت نمودند.

وي در پايان خاطر نشان کرد:با رتبه هايي که امسال دانش آموزان ودبيران در استان کسب کردند ،توانستند رتبه 4 را در سال تحصيلي 94-93 به شهرستان فارسان اختصاص دهند .که در اين برنامه از 13 دانش آموز که حائز رتبه هاي برتر کنکور وزير 1000 بودند  تقدير و تشکر به عمل آورده شد.

انتهاي پيام/590پ
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی