خبر
خبر

پر بازدیدترین
خبر های ورزشی
آمار سایت
امروز
-1
دیروز
-1
هفته
-1
ماه
-1
کل
-1
 
کد مطلب: 227317
بارش برف در کوهرنگ به 50 سانتيمتر رسيد/تردد از گردنه چري فقط با زنجير چرخ
تاریخ انتشار : 1395/09/25 19:01:19
نمایش : 419
بارش برف که از ديشب آغاز، بارش دومين برف پاييزي در کوهرنگ شده و هم اکنون به 50 سانتيمتردر شهر چلگرد رسيده است.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي پيرغار به نقل از کوهرنگ خبر، بارش دومين برف پاييزي شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختياري را سفيد پوش کرد.

کارشناس  هواشناسي کوهرنگ گفت: بارش برف که از ديشب آغاز، بارش دومين برف پاييزي در کوهرنگ شده و هم اکنون به 50 سانتيمتردر شهر چلگرد  رسيده است.

منصور مهري بابادي به بارش باران در نقاط شهرستان کوهرنگ اشاره کرد و افزود: در حال حاضر بيشترين ميزان بارش ها با 70 سانتيمتر در گردنه عسل کشان گزارش شده است.

وي افزود: امروز شاهد وزش باد شديد و موقتي، گاهي رعد و برق ، لغزندگي جاده ها و  کاهش ديد در گردنه ها و مسير هاي کوهستاني خواهيم بود.

ممهري بابادي افزود: دماي هواي فردا کاهش خواهد داشت و پديده مه گرفتگي پيش بيني مي شود.

در همين حال مرتضي زمانپور، فرماندار کوهرنگ در گفتگو با خبرنگار کوهرنگ خبر گفت: با وجود پديده کولاک در حد فاصل گردنه چري در محور شهرستان کوهرنک به استان خوزستان، تردد خودروها با زنجير چرخ و چراغ مه شکن امکان پذير است.

زمانپور از باز بودن راه هاي مواصلاتي به مرکز شهرستان خبر داد و افزود: با توجه به کولاک و لغزندگي جاده، استفاده از زنجير چرخ در مناطق برفگير منطقه الزامي است.

وي از استقرار ماموران راهداري و گروه هاي امداد و نجات در محورهاي برفگير بخش دوآب صمصامي خبر داد و گفت: با توجه به هشدار سازمان هواشناسي، بارش برف و باران در شهرستان کوهرنگ تا فردا جمعه ادامه دارد.

فرماندار کوهرنگ به رانندگاني که قصد عزيمت به محورهاي کوهستاني کوهرنگ را دارند، توصيه کرد؛ هنگام عبور از گردنه هاي برفگير علاوه بر رعايت سرعت مطمئنه، خودروهاي خود را به تجهيزات زمستاني مجهز کنند.
بارش برف کوهرنگ
 
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
شهرستان فارسان در یک نگاه
شهرستان فارسان در يک نگاه

خبرنگار افتخاري
خبرنگار افتخاري

آخرین اخبار
اوقات شرعی